Trwa ładowanie...
d3i0byy
02-12-2021 14:00

Poradź mi, doktorze. Atlas zdrowia

książka
Oceń jako pierwszy:
d3i0byy
Poradź mi, doktorze. Atlas zdrowia
Tytuł oryginalny

Mi spieghi dottore. L’atlante delle salute del Corriere della Sera

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kiedy przeziębienie jest najbardziej zaraźliwe? Jak uniknąć infekcji? Po co jest gorączka? Jak bronić się przed alergią na kurz domowy? Co powoduje wzrost ciśnienia tętniczego? Czy kleszcze są niebezpieczne? Poradź mi, doktorze to kompendium wiedzy o zdrowiu dla każdego – bez względu na wiek i styl życia.

Nowoczesne leczenie musi się opierać na dwóch podstawowych filarach. Pierwszy z nich to zdolność nauk medycznych do jak najwcześniejszej interwencji, by nie dopuścić do rozwoju choroby. Drugi zaś to chęć pojedynczych osób i całego społeczeństwa, aby taki rodzaj interwencji mógł być realizowany, a to oznacza współuczestnictwo w zapobieganiu chorobom i we wczesnej diagnostyce. Dzięki niniejszej publikacji każdy może poszerzyć swą wiedzę medyczną, a przecież oczywiste jest, że ten, kto ma odpowiednią wiedzę, jest najlepszym strażnikiem zdrowia własnego oraz wszystkich bliskich mu osób. Przedstawione tu informacje i wskazówki, których udzielają eksperci ze szpitali, ośrodków badawczych i uniwersytetów, pozwalają zrozumieć, na czym polegają poszczególne zaburzenia i dolegliwości, i pozbyć się najczęstszych wątpliwości dotyczących symptomów i pierwszych objawów chorób.

To książka długo przeze mnie oczekiwana.

Powinna trafić do wszystkich, którzy w mądry sposób chcą zadbać o zdrowie swoje i najbliższych.

Napisana przez fachowców godnych zaufania. Polecam!

Zbigniew T. Nowak, autor wielu bestsellerów o zdrowiu

Odbiorcami książki są wszyscy, którzy chcą się jak najlepiej troszczyć o zdrowie swoje i swoich bliskich oraz osoby szukające wartościowego pomysłu na prezent.

Dlaczego warto sięgnąć po tę publikację?

- opisano w niej 130 najważniejszych chorób układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, trawiennego, moczowego, ruchowego, schorzeń skóry, chorób zakaźnych i wielu innych

- dzięki dopracowanym infografikom wyszukiwanie potrzebnych informacji jest niezwykle łatwe, a wszystkie wiadomości są przedstawione w sposób przystępny i zrozumiały

- publikacja ta jest niewątpliwie pozycją, którą warto mieć w zasięgu ręki i do której warto zaglądać zarówno dla zaspokojenia własnej ciekawości, jak i po to, by rozstrzygnąć wątpliwości, które nas nurtują.

Poradź mi, doktorze. Atlas zdrowia
Numer ISBN

978-83-7971-595-4

Wymiary

230x330

Oprawa

twarda

Liczba stron

288

Język

polski

d3i0byy

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3i0byy
d3i0byy
d3i0byy
d3i0byy