Trwa ładowanie...
d6tgy4a
04-02-2020 23:07

Pendrive - Encyklopedia przyrodnicza dla każdego.

książka
Oceń jako pierwszy:
d6tgy4a
Pendrive - Encyklopedia przyrodnicza dla każdego.
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Multimedialna encyklopedia przyrodnicza. Nauka i zabawa została stworzona z myślą o młodych odkrywcach. Zawiera 10 tys. haseł, tabel i ilustracji z takich działów jak: Wszechświat, Ziemia, Życie, Rośliny, Zwierzęta, Człowiek, Matematyka, Fizyka, Chemia, Metrologia, Czas. Ten interaktywny podręcznik pozwala wszystkim pasjonatom nauki o otaczającym świecie, samodzielnie poznawać królestwo przyrody dzięki tematycznym przewodnikom, animacjom, aktywnym schematom oraz multimedialnym wykładom opracowanym przez zespół naukowców i redaktorów korzystających z ponad pięćdziesięcioletniego dorobku Wydawnictwa Naukowego PWN.

Pendrive z encyklopedią w serii Nauka i zabawa będzie idealnym pomysłem na mądry i wartościowy prezent.

Czy wiesz, że:

• żyrafa śpi niespełna dwie godziny na dobę?

• pchła skacze na odległość jednego metra?

• kolibry poruszają skrzydłami z prędkością 80 uderzeń na sekundę?

Spotkanie z multimedialną Encyklopedią przyrodniczą w serii Nauka i zabawa z pewnością zaspokoi ciekawość świata Twojego dziecka. Może także rozbudzi pragnienie dalszego zgłębiania wiedzy przyrodniczej? Przygotujcie się na niezwykłe spotkanie z nauką!

ZAWARTOŚĆ

● W jednej multimedialnej publikacji zebrane zostały wiadomości z zakresu nauk przyrodniczych, podzielone na działy: Wszechświat, Ziemia, Życie, Rośliny, Zwierzęta, Człowiek, Matematyka, Fizyka, Chemia, Metrologia, Czas.

● Interaktywny podręcznik pozwala samodzielnie poznawać świat przyrody. Wszystko to za sprawą tematycznych przewodników, animacji, aktywnych schematów oraz multimedialnych wykładów opracowanych przez zespół naukowców i redaktorów korzystających z ponad pięćdziesięcioletniego dorobku Wydawnictwa Naukowego PWN.

● Wiele informacji podanych jest w przejrzystej formie tabel i zestawień, ułatwiających samodzielne porównywanie wybranych faktów, a przez to również ich zapamiętywanie.

● Zebraną w ten sposób wiedzę można od razu sprawdzić za pomocą interakcji, a także gier i testów zamieszczonych w programie.

● Wszystko to w jednym funkcjonalnym programie umieszczonym na nośniku 8GB z dodatkowym miejscem na własne pliki.

FUNKCJONALNOŚĆ

Najważniejsze cechy programu:

● Łatwe wyszukiwanie słów z uwzględnieniem ich form odmiany – wynik wyszukiwania ma postać dwóch list: haseł i multimediów zawierających wpisane słowo. Hasła są posortowane według trafności.

● System odesłań oraz autolinków.

● Możliwość instalacji na dysku oraz korzystanie wprost z pendrive’a – słownik można uruchamiać nie tylko wprost z pendrive’a, bez konieczności instalacji na dowolnym komputerze, ale również można go zainstalować na twardym dysku jednego komputera (np. w domu) i uruchamiać bez potrzeby wkładania pendrive’a

WYMAGANIA SPRZĘTOWE

● komputer PC

● Windows 7, 8 i 10

● procesor 1GHz; RAM 1 GB

● karta graficzna, 1024x720, 65 000 kolorów

● maksymalna rozdzielczość: 1920x1080

● karta dźwiękowa

● port USB

UWAGA! Program nie działa na systemie Windows XP i Vista.

Pendrive - Encyklopedia przyrodnicza dla każdego.
Numer ISBN

978-83-01-18486-5

Wymiary

105x75

Oprawa

plastikowa

Liczba stron

1

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6tgy4a
d6tgy4a
d6tgy4a
d6tgy4a