Trwa ładowanie...
dq08i2x

PAKIET Dawid Copperfield T1+T2

książka
dq08i2x
Oceń jako pierwszy:
PAKIET Dawid Copperfield T1+T2
Tytuł oryginalny

David Copperfield. The Personal History, Adventures, Experience and Observation of David Copperfield, the Younger of Blunderstone Rookery

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
PAKIET Dawid Copperfield T1+T2
Materiały prasowe

Wybitna i ponadczasowa opowieść o dorastaniu i życiu w XIX-wiecznej Anglii

„Z wszystkich książek, które napisałem, tę cenię najbardziej” - tak o „Dawidzie Copperfieldzie” pisał sam jego autor, Charles Dickens. Publikowana początkowo w odcinkach, a następnie wydana w całości po raz pierwszy w 1850 roku powieść podbiła serca milionów czytelników, którzy podzielili entuzjazm pisarza.

Poznajcie historię Dawida Copperfielda, którego przygody - zdaniem znawców literatury - w wielu miejscach pokrywają się z doświadczeniami samego Dickensa. To poruszająca do głębi opowieść o niełatwym życiu prostego chłopaka w XIX-wiecznej Anglii: od narodzin aż do wieku dojrzałego.

Bezpieczeństwo i ciepło rodzinnego domu młodego Dawida zostaje zburzone z chwilą powtórnego wyjścia jego matki za mąż. Od tej chwili dorastanie bohatera naznaczone jest przemocą, biedą i samotnością. Wkrótce chłopak postanawia uciec i trafia na utrzymanie do ciotki, która sprawi, że jego życie diametralnie się odmieni.

dq08i2x
PAKIET Dawid Copperfield T1+T2
Numer ISBN

978-83-8202-004-5

Wymiary

135x205

Oprawa

twarda z obwolutą

Liczba stron

1140

Język

polski

Podziel się opinią

Share
dq08i2x
dq08i2x
dq08i2x
dq08i2x
dq08i2x