Trwa ładowanie...
d1pduye
25-06-2020 14:00

PAKIET Dawid Copperfield T1+T2

książka
Oceń jako pierwszy:
d1pduye
PAKIET Dawid Copperfield T1+T2
Tytuł oryginalny

David Copperfield. The Personal History, Adventures, Experience and Observation of David Copperfield, the Younger of Blunderstone Rookery

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wybitna i ponadczasowa opowieść o dorastaniu i życiu w XIX-wiecznej Anglii

„Z wszystkich książek, które napisałem, tę cenię najbardziej” - tak o „Dawidzie Copperfieldzie” pisał sam jego autor, Charles Dickens. Publikowana początkowo w odcinkach, a następnie wydana w całości po raz pierwszy w 1850 roku powieść podbiła serca milionów czytelników, którzy podzielili entuzjazm pisarza.

Poznajcie historię Dawida Copperfielda, którego przygody - zdaniem znawców literatury - w wielu miejscach pokrywają się z doświadczeniami samego Dickensa. To poruszająca do głębi opowieść o niełatwym życiu prostego chłopaka w XIX-wiecznej Anglii: od narodzin aż do wieku dojrzałego.

Bezpieczeństwo i ciepło rodzinnego domu młodego Dawida zostaje zburzone z chwilą powtórnego wyjścia jego matki za mąż. Od tej chwili dorastanie bohatera naznaczone jest przemocą, biedą i samotnością. Wkrótce chłopak postanawia uciec i trafia na utrzymanie do ciotki, która sprawi, że jego życie diametralnie się odmieni.

PAKIET Dawid Copperfield T1+T2
Numer ISBN

978-83-8202-004-5

Wymiary

135x205

Oprawa

twarda z obwolutą

Liczba stron

1140

Język

polski

d1pduye

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pduye
d1pduye
d1pduye
d1pduye