Trwa ładowanie...
dbx7wzr
23-11-2021 16:01

Odkrywam świat. Jaki to kolor?

książka
Oceń jako pierwszy:
dbx7wzr
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Książka z otwieranymi okienkami z serii Odkrywam świat zapoznaje najmłodsze dzieci z kolorami, pomaga je rozpoznawać i nazywać.

Przewodnikami po świecie barw są Mania i Tynio – sympatyczne rodzeństwo. Mały czytelnik najpierw poznaje kolor, oglądając fotografie różnorodnych przedmiotów, a następnie, podążając za bohaterami, odkrywa kolory na pełnych radości, pozytywnej energii i rodzinnego ciepła ilustracjach.

Każda scenka kryje w otwieranym okienku przepyszną zagadkę, którą maluch z ciekawością rozwiązuje. Sprawdza, jakie lody wybrała Mania, zagląda do lodówki, żeby odkryć pozostawiony tam deser, otwiera piknikowy kosz albo dowiaduje się, co wnuki podarowały dziadkowi. Właśnie dlatego poznawanie nowych słów i pojęć jest wyjątkowo przyjemne.

Wspólne czytanie i oglądanie książeczek z serii Odkrywam świat to świetna zabawa, która znakomicie wspomaga rozwój mowy i rozbudza w dziecku ciekawość świata. Kartonowa książka z zaokrąglonymi rogami i łatwymi do otwierania okienkami jest przyjazna dziecku.

Odkrywam świat. Jaki to kolor?
Numer ISBN

978-83-8144-353-1

Wymiary

220x220

Oprawa

twarda

Liczba stron

20

Język

polski

dbx7wzr

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbx7wzr
dbx7wzr
dbx7wzr
dbx7wzr