Trwa ładowanie...
d1fn0wx
23-11-2021 16:01

Odkrywam świat. Czym to się różni?

książka
Oceń jako pierwszy:
d1fn0wx
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Książka z okienkowej serii Odkrywam świat zapoznaje najmłodsze dzieci z przeciwieństwami, pomaga je rozpoznawać i nazywać.

Przewodnikami po świecie kontrastów są Mania i Tynio – sympatyczne rodzeństwo. Mały czytelnik poznaje przeciwieństwa, takie jak: gorące – zimne, porządek – bałagan, otwarte – zamknięte, oglądając fotografie, a następnie, podążając za bohaterami, odkrywa je na pełnych radości, pozytywnej energii i rodzinnego ciepła ilustracjach.

Każda scenka kryje w otwieranym okienku zagadkę, którą maluch z ciekawością rozwiązuje: zagląda do bagażnika auta, żeby zobaczyć, kto wziął mały, a kto duży bagaż, sprawdza, kto jest pierwszy, a kto ostatni w kolejce do zjeżdżalni. Właśnie dlatego poznawanie nowych słów i pojęć jest wyjątkowo przyjemne.

Wspólne czytanie i oglądanie książeczek z serii Odkrywam świat to świetna zabawa, która znakomicie wspomaga rozwój mowy i rozbudza w dziecku ciekawość świata. Kartonowa książka z zaokrąglonymi rogami i łatwymi do otwierania okienkami jest przyjazna dziecku.

Odkrywam świat. Czym to się różni?
Numer ISBN

978-83-8144-351-7

Wymiary

220x220

Oprawa

twarda

Liczba stron

20

Język

polski

d1fn0wx

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fn0wx
d1fn0wx
d1fn0wx
d1fn0wx