Trwa ładowanie...
d34m0z7
30-06-2010 00:00

Na krawędzi szaleństwa

książka
Oceń jako pierwszy:
d34m0z7
Na krawędzi szaleństwa
Tytuł oryginalny

The Edge of Madness

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Nie było dział i pocisków, nie było smug krzyżujących się na niebie niczym groźna sieć, nie było eksplozji niosących unicestwienie ani ciemności gwałtownie ogarniających całe miasta. Nie było nawet krzyku. Nie było nic prócz miarowych kliknięć w tanią klawiaturę komputera. Lecz nie dajcie się zmylić. To była wojna i to taka, która mogła przywieść świat na krawędź szaleństwa.

Cyberwojna. Ale nie ta, która kradnąc hasła i numery identyfikacyjne, pustoszy cudze konta. Lecz taka, która rzuca na kolana całe narody, wyłącza systemy energetyczne, niszczy rynki finansowe, odziera przywódców z autorytetu i tworzy ogólna panikę. Świat wciągany jest w otchłań chaosu. Jednak nikt – jak dotąd – nie wie, kto jest odpowiedzialny.

W niedostępnym zamku na odległym zachodnim wybrzeżu Szkocji, w najgłębszej tajemnicy przywódcy Wielkiej Brytanii i Rosji spotykają się z najbardziej wpływową kobietą na świecie – Prezydentem Stanów Zjednoczonych aby wspólnie powstrzymać groźbę. Ale zadawnione urazy i osobiste porachunki utrudniają porozumienie. Harry Jones, as wywiadu wywodzący się z elitarnej antyterrorystycznej brytyjskiej jednostki SAS jest z nimi i w ciągu tych kilkunastu godzin, które rozstrzygają o losach świata, musi ratować ich przed nimi samymi.

Na krawędzi szaleństwa
Numer ISBN

978-83-60532-17-1

Wymiary

145x205

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

328

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34m0z7
d34m0z7
d34m0z7
d34m0z7