Trwa ładowanie...
d3u7ee4
06-07-2022 11:00

Maybe Now. Maybe Not [wyd. 3, 2022]

książka
Oceń jako pierwszy:
d3u7ee4
Maybe Now. Maybe Not [wyd. 3, 2022]
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

MAYBE NOW
Ridge najchętniej nie rozstawałby się z Sydney, jednak musi pomóc swojej byłej, z którą się przyjaźni. Po rozstaniu z nim Maggie postanowiła żyć pełnią życia i zrobić to wszystko, na co wcześniej nie miała odwagi. Kiedy skacze ze spadochronem, poznaje niezwykle inteligentnego i przystojnego Jake’a. Jednak obiecała sobie, że już z nikim się nie zwiąże, bo dzięki temu uniknie rozczarowań.
Może jednak warto czasem zaryzykować?
Może właśnie teraz?

MAYBE NOT
Co się stanie, kiedy charyzmatyczny i zabawny Warren zamieszka z zimną i wredną Bridgette? Może uda mu się ją przekonać, że warto czasem zdjąć pancerz i otworzyć się na miłość? A może nie...

Dwie wyjątkowe historie, wiele pytań: Czy miłość pojawi się tam, gdzie nikt na nią nie czeka? Może warto postawić wszystko na jedną kartę? Może właśnie teraz? A może jednak nie...

Colleen Hoover
Autorka bestsellerowych powieści z gatunku new adult: Hopeless, Losing Hope oraz Without Merit, poruszających romansów: Maybe Someday, Ugly Love, November 9, Confess, Wszystkie nasze obietnice i Too Late, młodzieżowego thrillera Never Never napisanego wspólnie z Tarryn Fisher oraz thrillera psychologicznego Coraz większy mrok. Zaczęła pisać dla przyjemności, ale pisarstwo szybko stało się jej pasją i sposobem na życie. Jej powieści trafiają na najwyższe miejsca listy bestsellerów „New York Timesa”, są też bardzo wysoko oceniane przez użytkowników Goodreads.

Nasza miłość na pewno nie należy do typowych: rozpoczęliśmy od pocałunku, który napełnił nas trwającym tygodniami poczuciem winy, potem nadeszły trzy miesiące, podczas których w ogóle nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktu, aż wreszcie nastąpiła noc, kiedy nadrobiliśmy wszystko i wylądowaliśmy w łóżku. Jednej nocy nie mieliśmy jeszcze nic, a następnej wszystko.

Maybe Now. Maybe Not [wyd. 3, 2022]
Numer ISBN

978-83-8135-244-4

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

464

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u7ee4
d3u7ee4
d3u7ee4
d3u7ee4