Trwa ładowanie...
dl8ueiw

Otwarte Wydawnictwo

Do księgarni wchodzimy, widząc wywieszkę „otwarte”. W Internecie otwieramy strony, które nas interesują. Przyjaciół przyjmujemy z otwartymi ramionami i cenimy ich, bo możemy się przed nimi otworzyć. Jeśli chcemy powiedzieć coś ważnego, mówimy to otwarcie.

To tylko kilka przykładów z całego bezmiaru pozytywnych skojarzeń związanych ze słowem „otwarte”. Chcemy zostać Waszymi przyjaciółmi i zapraszamy Was do nas – dlatego nasze wydawnictwo nazwaliśmy Wydawnictwem Otwartym. Marzymy, żeby było jak gościnny pokój: otwarta przestrzeń, w której w miłej atmosferze spotykają się gospodarze (redaktorzy) i goście (autorzy i czytelnicy).

Chcemy wydawać tylko takie książki, które niezliczonym rzeszom czytelników sprawią niekłamaną przyjemność i na które czeka się z niecierpliwością. Chcemy wywołać u odbiorców wiele silnych, pozytywnych wzruszeń. Chcemy, drodzy Czytelnicy, żebyście się razem z nami śmiali, bali, złościli, płakali, a przede wszystkim dobrze bawili.

Nie znamy gotowych recept na poczytne książki, ale wiemy, że autorzy mają mnóstwo pomysłów i niejeden z nich zawiera materiał na bestseller godny Carlosa Ruiza Zafóna, Stephena Kinga czy Danielle Steel. Pamiętamy też, że to czytelnicy zawsze wybierają najlepiej!

Czy nasze gusty się spotkają? Wierzymy, że tak, ale także to jest sprawą otwartą…

dl8ueiw
Otwarte Wydawnictwo
Adres

ul. Kościuszki 37

Kod i miasto

Kraków

Numer telefonu

(+48 12) 427 12 00

Numer faksu

(+48 12) 427 12 00

Adres WWW strony internetowej

http://www.otwarte.eu/

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl8ueiw
dl8ueiw
dl8ueiw