Trwa ładowanie...
d6fu2ot
04-09-2010 00:00

Malazańska Księga Poległych 6. Łowcy kości 2. Powrót

książka
Oceń jako pierwszy:
d6fu2ot
Malazańska Księga Poległych 6. Łowcy kości 2. Powrót
Tytuł oryginalny

The Bonehunters

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Bunt w Siedmiu Miastach Zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk, Leoman od Cepów. Perspektywa oblegania tej starożytnej fortecy niepokoi żołnierzy Czternastej Armmi, albowiem tu właśnie zginął największy bohater Imperium, Dassem Ultor, i tu przelano morze malazańskiej krwi. Owo złowrogie miasto cuchnie śmiercią.

Tymczasem jednak wykonano już pierwsze ruchy w konflikcie na znacznie większą skalę. Okaleczonemu Bogu przyznano miejsce w panteonie. Nastąpił w nim rozłam i każdy z bogów musi się opowiedzieć po jednej ze stron. Bez względu na to, którą wybiorą, zasady się nieodwołalnie zmieniły i pierwszą krew przeleje się w świecie śmiertelników.

Świat ten zawiera rzesze postaci, znajomych i nowych, takich jak Heboric Widmoworęki; opętana ongiś przez boga Apsalar; Nożownik, dawniej złodziej, a obecnie zabójca; potężny wojownik Karsa Orlong oraz dwaj wędrowcy, Icarium i Mappo, którzy pragną jedynie sami kształtować swój los. Gdyby tylko bogowie zechcieli zostawić ich w spokoju. Jednakże noże wysunięto już z pochew i bogowie nie zamierzają okazywać łaskawości. Nadchodzi wojna, wojna na niebie. Jej stawką będzie przetrwanie…

Malazańska Księga Poległych 6. Łowcy kości 2. Powrót
Numer ISBN

83-7480-026-7

Wymiary

115x185

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

672

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6fu2ot
d6fu2ot
d6fu2ot