Trwa ładowanie...
d3guaal

Larousse Polska Wydawnictwo

Założona w 1852 roku przez P. Larousse'a i A. Boyera Librairie Larousse to znana na całym świecie oficyna specjalizująca się w wydawaniu encyklopedii, słowników, albumów i serii klasyków. Od stu lat jej nakładem ukazuje się Le Petit Larousse, słownik encyklopedyczny, wychodzący także w wersji hiszpańskiej i włoskiej.

Logo Larousse to znak rozpoznawczy dla wszystkich czytelników, którzy szukają sprawdzonych informacji o świecie, ludziach i otaczających ich zjawiskach. Słowniki, poradniki i encyklopedie Larousse od zawsze charakteryzowała ich zawartość - rzetelna wiedza podana w przystępnej i atrakcyjnej formie.

Publikacje Larousse utrzymywane były i są na najwyższym poziomie edytorskim. Książki drukowane na znakomitym papierze, opatrzone bogatym materiałem zdjęciowym i barwnymi ilustracjami to propozycja dla całej rodziny. Mogą po nie sięgać zarówno gimnazjaliści, licealiści i studenci, jak i osoby, które zakończyły już edukację szkolną, ale nadal chcą się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę.

W 2002 roku współpracę z francuskim Wydawnictwem Larousse nawiązało Wydawnictwo Siedmioróg, co doprowadziło do powstania spółki Larousse Polska.

d3guaal
Larousse Polska Wydawnictwo
Rok powstania

2002

Adres

ul. Krakowska 90

Kod i miasto

Wrocław

Numer telefonu

(+48 71) 377 24 01

Numer faksu

(+48 71) 377 24 21

Adres WWW strony internetowej

http://www.siedmiorog.pl

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3guaal
d3guaal
d3guaal