Trwa ładowanie...
d6kco4u

L&L Firma Dystrybucyjno-Wydawnicza Sp. z o.o.

Logo

L&L Firma Dystrybucyjno-Wydawnicza Sp. z o. o. zajmuje się ogólnopolską sprzedażą hurtową książek. Oferujemy również usługi w zakresie dystrybucji i magazynowania.

Ofertę kierujemy do hurtowni, sieci księgarskich, bibliotek oraz klienta indywidualnego w naszej księgarni internetowej.

O nowościach w naszej ofercie informujemy za pomocą Biuletynu wysyłanego drogą elektroniczną.

Firma powstała w 1991 roku, a w 2000 roku przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Od 2005 roku L&L rezyduje w nowej, okazałej siedzibie. W 2007 roku powstał oddział firmy we Wrocławiu.

Siedziba firmy w Gdańsku to obszerny kompleks biurowo-konferencyjny oraz magazyny, jedne z najnowocześniejszych w kraju, mieszczące największą liczbę tytułów w Polsce północnej. Stale rośnie liczba nowych pozycji w ofercie handlowej L&L. W 2007 roku księgarnia internetowa została wzbogacona o prawie 5500 tytułów. Średnia liczba tytułów w ofercie wynosi 20000.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem książek m.in. następujących wydawnictw: Kobra Media, Bliskie, Jaguar, EMG, Finna, Inforteditions, Czerwony Słoń, Polnord Oskar oraz PIW Erica. Systematycznie zwiększamy liczbę naszych dostawców oraz odbiorców.

Jako wydawca posiadamy w swoim dorobku pokaźną kolekcję utworów historycznych, militarystycznych oraz z zakresu literatury pięknej i wspomnieniowej. Naszym ostatnim sukcesem wydawniczym okazał się wydany w 2007 roku Herbarz polski od średniowiecza do XX wieku.

L&L Firma Dystrybucyjno-Wydawnicza Sp. z o.o.
Rok powstania

1991

Adres

ul. Budowlanych 64 F

Kod i miasto

Gdańsk

Numer telefonu

(+48 58) 520 35 57

Numer faksu

(+48 58) 520 35 58

Adres WWW strony internetowej

http://www.ll.com.pl/

Podziel się opinią

Share
d6kco4u
d6kco4u
d6kco4u
d6kco4u