ycipk-2djjie
ycipk-2djjie

L&L Firma Dystrybucyjno-Wydawnicza Sp. z o.o.

Logo
Podziel się

L&L Firma Dystrybucyjno-Wydawnicza Sp. z o. o. zajmuje się ogólnopolską sprzedażą hurtową książek. Oferujemy również usługi w zakresie dystrybucji i magazynowania.

Ofertę kierujemy do hurtowni, sieci księgarskich, bibliotek oraz klienta indywidualnego w naszej księgarni internetowej.

ycipk-2djjie

O nowościach w naszej ofercie informujemy za pomocą Biuletynu wysyłanego drogą elektroniczną.

Firma powstała w 1991 roku, a w 2000 roku przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Od 2005 roku L&L rezyduje w nowej, okazałej siedzibie. W 2007 roku powstał oddział firmy we Wrocławiu.

Siedziba firmy w Gdańsku to obszerny kompleks biurowo-konferencyjny oraz magazyny, jedne z najnowocześniejszych w kraju, mieszczące największą liczbę tytułów w Polsce północnej. Stale rośnie liczba nowych pozycji w ofercie handlowej L&L. W 2007 roku księgarnia internetowa została wzbogacona o prawie 5500 tytułów. Średnia liczba tytułów w ofercie wynosi 20000.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem książek m.in. następujących wydawnictw: Kobra Media, Bliskie, Jaguar, EMG, Finna, Inforteditions, Czerwony Słoń, Polnord Oskar oraz PIW Erica. Systematycznie zwiększamy liczbę naszych dostawców oraz odbiorców.

Jako wydawca posiadamy w swoim dorobku pokaźną kolekcję utworów historycznych, militarystycznych oraz z zakresu literatury pięknej i wspomnieniowej. Naszym ostatnim sukcesem wydawniczym okazał się wydany w 2007 roku Herbarz polski od średniowiecza do XX wieku.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-2djjie
ycipk-2djjie
ycipk-2djjie