Trwa ładowanie...
d30gfno
d30gfno

Kronika Strasznego Dworku

książka
Oceń jako pierwszy:
Kronika Strasznego Dworku
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
d30gfno
Kronika Strasznego Dworku
Materiały prasowe
Kronika Strasznego Dworku

Mówią, że od przybytku głowa nie boli. Kiedy jednak Ada nieoczekiwanie staje się właścicielką starego szkockiego dworu, jej świat wywraca się do góry nogami. Już sam pomysł przekazania rodowej posiadłości w ręce domniemanej krewniaczki wydaje jej się niedorzeczny. To nie podupadający dom, tylko przepięknie usytuowany dwór w doskonałym stanie, którego jednak z jakichś powodów nikt z klanu nie chce. Ada podejrzewa, że Leśna Sadyba, spontanicznie przemianowana przez rodzinę na Straszny Dworek, skrywa jakąś mroczną tajemnicę. Tylko czy jest sposób, aby w krótkim czasie poznać wszystkie sekrety starego domostwa? Jest. Należy zaprosić tam na wakacje wszystkie przyjaciółki!

Po szeregu dziwnych i niepokojących zdarzeń, które przytrafiają się rezydentom od pierwszych dni pobytu w Dworku, dla wszystkich staje się jasne, że komuś bardzo zależy na tym, aby pozbyć się nowej dziedziczki...

Kronika Strasznego Dworku to zwariowana komedia kryminalna, w której udział biorą bohaterowie znani z powieści Kalendarz z Dziewuchami. Zgromadzone pod jednym dachem Dziewuchy zgłębiają tajemnice dworu, serwując czytelnikowi dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Kronika Strasznego Dworku
Numer ISBN

978-83-8116-889-2

Wymiary

145x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

472

Język

polski

d30gfno

Podziel się opinią

1
Share
d30gfno
d30gfno

d30gfno
d30gfno
d30gfno