Trwa ładowanie...
d4j4qga
15-04-2010 00:00

Jesteśmy nieśmiertelni

książka
Oceń jako pierwszy:
d4j4qga
Jesteśmy nieśmiertelni
Tytuł oryginalny

Wir alle sind unsterblich

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Większość z nas stwierdzi, że na to zasadnicze pytanie nie ma chyba odpowiedzi, gdyż "jeszcze nikt stamtąd nie powrócił". A jednak najnowsze wyniki badań z zakresu tanatologii, rozwój myślących maszyn i komputerów, jak również wirtualna przestrzeń oplatająca swą siecią całą Ziemię, zmuszają do zmiany sposobu myślenia, do stopniowej akceptacji faktu, że życie kontynuowane jest w możliwym do matematycznego zdefiniowania i fizycznego udowodnienia hiperuniwersum, na "tamtym świecie" ludzi wierzących.
Ernst Meckelburg nie apeluje, aby jemu współcześni tylko uwierzyli w te słowa, lecz zaskakuje licznymi dowodami pośrednimi, popartymi konkretnymi przypadkami, które przemawiają za pośmiertną egzystencją naszej świadomości. Oto one:

  • przeżycia bliskości śmierci, których wiarygodności nie podają w wątpliwość już nawet lekarze;
  • wystąpienia z ciała, poprzedzające stany bliskości śmierci;
  • tak zwane osobowości mnogie, które są dowodem na niezależność naszej świadomości od ciała i istnienie wolnych istot natury duchowej, a których istnienie wyjaśnia wiele przypadków opętania;
  • przesłania z zaświatów i instrumentalne kontakty z istotami duchowymi, których prawdziwość została wielokrotnie dowiedziona;
  • wiarygodnie udokumentowane przypadki ponownych narodzin, nie znajdujące biologicznego ani medycznego wyjaśnienia. Wszystko to utwierdza nas w przekonaniu, iż nieśmiertelność nie jest fikcją, lecz najprawdziwszą rzeczywistością. Suma dowodów jest przytłaczająca. Czas milczenia na temat śmierci już minął!
Jesteśmy nieśmiertelni
Numer ISBN

83-85732-81-0

Wymiary

145x205

Gatunek

Parapsychologia i ezoteryka

Oprawa

1

Liczba stron

285

d4j4qga

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j4qga
d4j4qga
d4j4qga