ycipk-2qa5jn
ycipk-2qa5jn

Eryk Mistewicz

Eryk Mistewicz doradzał m.in. profesorowi Zbigniewowi Relidze Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA
Podziel się

Eryk Mistewicz to nie tylko publicysta czy dziennikarz, ale również doświadczony doradca polityczny. Zawodowo współpracował z Tomaszem Tomaszewskim i Tomaszem Gudzowatym. Podkreśla, że nie jest związany z żadną z partii politycznych ani do żadnej z nich nie należy.

Eryk Mistewicz - życiorys

ycipk-2qa5jn

Eryk Mistewicz ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, a we Francji studiował zarządzanie kryzysowe i marketing polityczny. Karierę dziennikarską kontynuował w "Na Przełaj", we "Wprost", w "Życiu", "Uważam Rze" i "Do Rzeczy". Ponadto Eryk Mistewicz pracował jako rzecznik prasowy przy ministrze ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa, doradca marszałka Sejmu Macieja Płażyńskiego, doradca profesora Zbigniewa Religi podczas kampanii prezydenckiej w 2005 roku. Obecnie Mistewicz kreuje wizerunek polityków oraz uchodzi za specjalistę marketingu politycznego.

Eryk Mistewicz - książki i nagrody

W 2010 roku nakładem Czerwone i Czarne Wydawnictwo ukazała się książka Eryka Mistewicza. Rozmowa z Michałem Karnowskim to ciekawa pozycja dla fanów i obserwatorów polityki. Kolejno Wydawnictwa Helion i OnePres opublikowały "Marketing narracyjny. Jak budować historie, które sprzedają" Eryka Mistewicza.

Eryk Mistewicz jest laureatem Nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

ycipk-2qa5jn
Eryk Mistewicz - Szczegóły autora
Data urodzenia

21.08.1967

Miejsce urodzenia

Goleniów

Bibliografia
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-2qa5jn
ycipk-2qa5jn