Trwa ładowanie...
dp9wlir

Eryk Mistewicz

Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA
Źródło: Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA

Eryk Mistewicz to nie tylko publicysta czy dziennikarz, ale również doświadczony doradca polityczny. Zawodowo współpracował z Tomaszem Tomaszewskim i Tomaszem Gudzowatym. Podkreśla, że nie jest związany z żadną z partii politycznych ani do żadnej z nich nie należy.

Eryk Mistewicz - życiorys

Eryk Mistewicz ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, a we Francji studiował zarządzanie kryzysowe i marketing polityczny. Karierę dziennikarską kontynuował w "Na Przełaj", we "Wprost", w "Życiu", "Uważam Rze" i "Do Rzeczy". Ponadto Eryk Mistewicz pracował jako rzecznik prasowy przy ministrze ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa, doradca marszałka Sejmu Macieja Płażyńskiego, doradca profesora Zbigniewa Religi podczas kampanii prezydenckiej w 2005 roku. Obecnie Mistewicz kreuje wizerunek polityków oraz uchodzi za specjalistę marketingu politycznego.

Eryk Mistewicz - książki i nagrody

W 2010 roku nakładem Czerwone i Czarne Wydawnictwo ukazała się książka Eryka Mistewicza. Rozmowa z Michałem Karnowskim to ciekawa pozycja dla fanów i obserwatorów polityki. Kolejno Wydawnictwa Helion i OnePres opublikowały "Marketing narracyjny. Jak budować historie, które sprzedają" Eryka Mistewicza.

Eryk Mistewicz jest laureatem Nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Eryk Mistewicz
Data urodzenia

21.08.1967

Miejsce urodzenia

Goleniów

Bibliografia
dp9wlir

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp9wlir
dp9wlir
dp9wlir