Trwa ładowanie...
d3ly7yp
d3ly7yp

Eryk Mistewicz

Eryk Mistewicz doradzał m.in. profesorowi Zbigniewowi Relidze Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA
Eryk Mistewicz doradzał m.in. profesorowi Zbigniewowi Relidze

Eryk Mistewicz to nie tylko publicysta czy dziennikarz, ale również doświadczony doradca polityczny. Zawodowo współpracował z Tomaszem Tomaszewskim i Tomaszem Gudzowatym. Podkreśla, że nie jest związany z żadną z partii politycznych ani do żadnej z nich nie należy.

Eryk Mistewicz - życiorys

Eryk Mistewicz ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, a we Francji studiował zarządzanie kryzysowe i marketing polityczny. Karierę dziennikarską kontynuował w "Na Przełaj", we "Wprost", w "Życiu", "Uważam Rze" i "Do Rzeczy". Ponadto Eryk Mistewicz pracował jako rzecznik prasowy przy ministrze ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa, doradca marszałka Sejmu Macieja Płażyńskiego, doradca profesora Zbigniewa Religi podczas kampanii prezydenckiej w 2005 roku. Obecnie Mistewicz kreuje wizerunek polityków oraz uchodzi za specjalistę marketingu politycznego.

Eryk Mistewicz - książki i nagrody

W 2010 roku nakładem Czerwone i Czarne Wydawnictwo ukazała się książka Eryka Mistewicza. Rozmowa z Michałem Karnowskim to ciekawa pozycja dla fanów i obserwatorów polityki. Kolejno Wydawnictwa Helion i OnePres opublikowały "Marketing narracyjny. Jak budować historie, które sprzedają" Eryka Mistewicza.

Eryk Mistewicz jest laureatem Nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

d3ly7yp
Eryk Mistewicz
Data urodzenia

21.08.1967

Miejsce urodzenia

Goleniów

Bibliografia

Podziel się opinią

1
Share
d3ly7yp

d3ly7yp
d3ly7yp
d3ly7yp