Trwa ładowanie...
d2n945q

Michał Karnowski

Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY
Źródło: Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY

Michał Karnowski jest znanym komentatorem sceny politycznej w Polsce.

Michał Karnowski - prywatnie

Michał Karnowski jest absolwentem socjologii i dziennikarstwa. Ma brata bliźniaka, dziennikarza Jacka Karnowskiego, redaktora naczelnego jednego z tygodników. Razem otrzymali Nagrodę im. Jacka Maziarskiego, za osiągnięcia publicystyczno-eseistyczne. Wraz z żoną Michał Karnowski ma dwoje dzieci.

Michał Karnowski - kariera

Michał Karnowski rozpoczynał przygodę z dziennikarstwem od pracy reportera w gazecie, kolejno w tygodniku oraz radiu. Był współprowadzącym ”Jazdy kulturalnej” w TVP2, dziennikarzem ”Newsweeka” oraz ”Dziennika”, gdzie awansował, ale zmienił miejsce pracy na ”Polska The Times”. Michał Karnowski założył serwis informacyjny, pracował na stanowisku zastępcy redaktora naczelnego ”Uważam Rze”, a także w Programie III Polskiego Radia. W tygodniku ”W Sieci” przeprowadza wywiady razem ze swoim bratem.

Michał Karnowski - książki

Michał Karnowski jest autorem chętnie czytanych w naszym kraju publikacji. Pisał m.in. z Piotrem Zarembą czy Erykiem Mistewiczem, przeprowadzał wywiady z Jarosławem Kaczyńskim, Janem Rokitą i Bronisławem Wildsteinem. Najbardziej znane spośród książek Michała Karnowskiego to ”Alfabet Rokity”, ”O dwóch takich... Alfabet braci Kaczyńskich” oraz ”Anatomia władzy”.

d2n945q

Podziel się opinią

3
8

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n945q
d2n945q
d2n945q