Trwa ładowanie...
d3jsif4

Bellona Wydawnictwo

Bellona od 80 z górą lat służy książce i czytelnikom, należąc do największych i najbardziej stabilnych polskich wydawców. Naszą cechą jest rzetelność, solidność i sprawność edytorska. Jesteśmy wydawnictwem uniwersalnym, nasza produkcja corocznie przekracza 200 tytułów książkowych. Obok literatury historycznej, militarnej i technicznej rosnące znaczenie w naszej ofercie zdobywa beletrystyka polska i obca, także skierowana do kobiet, oraz albumy, kalendarze, bajki i inna literatura dziecięca, na koniec wszelkiego rodzaju poradniki pomocne w życiu codziennym.

Choć jak wszystkie przedsiębiorstwa funkcjonujemy w realiach gospodarki rynkowej, nie zapominamy o naszej roli kulturotwórczej, czego wyrazem jest udział w powołaniu Wyższej Warszawskiej Szkoły Humanistycznej, organizowanie Targów Książki Historycznej i konkursów w zakresie literatury skierowanej zarówno do dorosłych, jak i do młodych czytelników. Jesteśmy przedsiębiorstwem nowoczesnym, konkurencyjność zapewnia nam pełna komputeryzacja, własny fotoskład oferujący również usługi na zewnątrz oraz własna sieć dystrybucyjno-handlowa. Te właśnie czynniki decydują o miejscu Bellony na polskim rynku książki.

Wydawnictwo Bellona pod tą nazwą funkcjonuje od 1997 roku, kiedy to doszło do połączenia Wydawnictwa Bellona i Wydawnictwa Czasopisma Wojskowe. Publikuje literaturę historyczną, teoretyczno-wojskową, dokumentalną, podręczniki, wydawnictwa naukowo-techniczne, beletrystykę, albumy, encyklopedie, serie masowe, książki dla dzieci, poradniki, kalendarze, czasopisma.

d3jsif4
Bellona Wydawnictwo
Rok powstania

1997

Adres

Grzybowska 77

Kod i miasto

Warszawa

Numer telefonu

(+48 22) 620 20 44

Numer faksu

(+48 22) 652 26 95

Adres WWW strony internetowej

http://www.bellona.pl

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jsif4
d3jsif4
d3jsif4