Trwa ładowanie...
d1l5otr
06-11-2023 12:20

Harry. Książę niepokorny

książka
Oceń jako pierwszy:
d1l5otr
Harry. Książę niepokorny
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czarna owca rodu Windsorów?
Od najmłodszych dni Harry ścigany przez obiektywy kamer i aparatów wszędobylskich fotoreporterów i żądnych sensacji dziennikarzy.
Obserwowano jego pierwsze kroki, śledzono postępy w nauce, wypominano suto zakrapiane imprezy, na których odreagowywał stres i nieustanne bycie na świeczniku. Media, które znienawidził, obwiniając za spowodowanie wypadku w paryskim tunelu, w którym zginęła księżna Diana, towarzyszą mu na każdym kroku.
Choć rzekomo to właśnie nadmierne zainteresowanie ze strony paparazzi spowodowało słynny Megxit, czyli rezygnację Harry'ego i Meghan Markle z obowiązków wynikających z przynależności do rodziny królewskiej i przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych, z czasem okazało się, że para nie broni tak zaciekle swojej prywatności. Udzielali wywiadów, podpisali kontrakt na serial dokumentalny o ich życiu, wpuszczając kamery do ich domu, a autobiografia Harry'ego pozostaje jedną z najszerzej komentowanych książek 2023 roku.
Buntownik? Wrażliwiec? Hipokryta? Nieszczęśliwy i dotknięty traumą czy wreszcie spełniony? A może wszystko po trochu? Poznaj bliżej niesfornego księcia Harry’ego, który sprawia tak wiele problemów brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Harry. Książę niepokorny
Numer ISBN

978-83-11-16990-6

Wymiary

135x215

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

480

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l5otr
d1l5otr
d1l5otr
d1l5otr