Trwa ładowanie...
d3hnk4n
16-07-2021 14:00

Zakon Księżyca i potomkowie wszechwładców. Część I. W pogoni za skarbem

książka
Oceń jako pierwszy:
d3hnk4n
Zakon Księżyca i potomkowie wszechwładców. Część I. W pogoni za skarbem
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Młody książę Anewal Feryer na zlecenie ojca wyrusza w podróż po Leordrillu, aby zebrać trzynaście podpisów władców poszczególnych państw i zasiąść na tronie jako godny następca. Młodzieniec nie jest świadomy, że powierzona mu misja ma związek z Zakonem Księżyca oraz Zakonem Węża. Ich członkowie gotowi są zaryzykować życie, aby wejść w posiadanie tajemniczego artefaktu powiązanego z potężnym władcą – Apofrosem.

Nazywam się Oskar Lipiński. Jestem dwudziestoletnim mieszkańcem Niemiec. Polskę opuściłem w młodym wieku. Odkąd pamiętam, kocham czytać książki, jestem fanem magicznego świata J.K. Rowling i niepowtarzalnego Śródziemia Tolkiena.

Nigdy nie podejrzewałem, że dojdę do momentu, kiedy będę miał szansę pisać o sobie. Swoją pasję ujawniałem do tej pory na forach internetowych, udostępniając tam urywki opowieści o młodym Anewalu, który krąży po świecie i zwalcza zło. Jego historia dojrzewała w mojej głowie, a także w moim sercu – do czasu, aż trzy lata temu postanowiłem przestać żyć marzeniami i spróbować ją wydać. Projekt, który teraz nazywam „Zakonem Księżyca”, miał wiele określeń i twarzy, zanim stał się tym, czym jest obecnie. Zakończyłem niesamowitą historię Anewala Feryera, księcia Mon Virid, oraz Zakonu Księżyca. Liczę na to, że teraz czytelnicy będą mogli godzinami zgłębiać przygody ze świata Leordrillu, wyczekując kolejnych części.

Poza fantastyką ubóstwiam kryminały oraz dramaty. Podziwiam, jak realnie potrafią być oddane nasze najgłębsze lęki czy nawet fobie. Zamierzam wydać kryminał, ale to dopiero w przyszłości – obecnie dobro Leordrillu znajduje się na pierwszym miejscu!

Zakon Księżyca i potomkowie wszechwładców. Część I. W pogoni za skarbem
Numer ISBN

978-83-8159-454-7

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

304

Język

polski

d3hnk4n

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hnk4n
d3hnk4n
d3hnk4n
d3hnk4n