Trwa ładowanie...
d37xmk8

Wydawnictwo Papierowy Księżyc

facebook.com
Źródło: facebook.com

Papierowy Księżyc jest wydawnictwem powstałym w 2008 roku, w Słupsku. Hasłem przewodnim działalności wydawniczej oficyny jest zdanie: "Wydajemy książki, które sami chcemy przeczytać".

Papierowy Księżyc – działalność wydawnicza

W ofercie wydawniczej Papierowego Księżyca znajdziemy książki z następujących gatunków: fantastyka, horror, kryminał, ambitna literatura obyczajowa, literatura kobieca, literatura młodzieżowa, beletrystyka, literatura przygodowa, literatura faktu.

Książki od wydawnictwa Papierowy Księżyc przyciągają wzrok kolorowymi okładkami i ciekawymi grafikami. Nie powinniśmy oceniać książki po okładce. Papierowy Księżyc nie tylko przyciąga interesującą oprawą, ale też ofertą wydawniczą, na tyle bogatą, aby każdy czytelnik znalazł wśród publikacji książkę, odpowiadającą jego zainteresowaniom.

W poczet autorów wydawanych w Papierowym Księżycu, wchodzą następujący pisarze i pisarki: Jack Ketchum, Lisa Genova, David Levien, Carrie Ryan, James Dashner, Scott Sigler, Karen Chance, Elizabeth Haynes, Robert McCammon oraz inni.

Papierowy Księżyc – książki

Od wydawnictwa Papierowy Księżyc pochodzi również wiele poczytnych serii książkowych, są to np.: "Więzień Labiryntu", "Rozbite Imperium", "Charley Davidson", "Demonica".

Papierowy Księżyc nie chce popaść w monotonnie, dlatego wydawnictwo dba o to, aby w ofercie regularnie pojawiały się nowości, chociażby takie, jak: "Trylogia Książę Ciemności", "Cykl Kroniki Belorskie", "Zawód Wiedźma", "Simon oraz inni homo sapiens" i "W najciemniejszym kącie".

d37xmk8
Wydawnictwo Papierowy Księżyc
Rok powstania

2008

Adres

ul. Pogodna 11 /2

Kod i miasto

76-200 Słupsk

Numer telefonu

(059) 727 34 20

Numer faksu

(059) 727 34 21

Adres WWW strony internetowej

papierowyksiezyc.pl

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37xmk8
d37xmk8
d37xmk8