Trwa ładowanie...
d2qwe4b
21-11-2014 00:00

Mali książęta

książka
Oceń jako pierwszy:
d2qwe4b
Mali książęta
Tytuł oryginalny

Little Princes: One Man's Promise to Bring Home the Lost Children of Nepal

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

„Mali książęta” to niezwykła powieść z listy bestsellerów New York Timesa, sprzedana do kilkunastu krajów. Opowiada niezapomnianą historię Amerykanina, który wyjechał do Nepalu i ten wyjazd zmienił nie tylko jego życie, ale również życie wielu nepalskich dzieci.

„Mali książęta” to fascynująca i prawdziwa opowieść o przebudzeniu, wielkich życiowych zmianach i małych gestach, które zmieniają świat. Nie możesz jej przegapić! 29-letni Conor Grennan daleki jest od pomysłu ustatkowania się i założenia rodziny. Pragnie przeżyć przygodę życia. Rzuca więc pracę i wyrusza w podróż dookoła świata. Chcąc zaimponować znajomym, zwłaszcza kobietom, rozpoczyna swoją wyprawę od trzymiesięcznej pracy w charakterze wolontariusza w nepalskim domu dziecka. Trzy miesiące spędzone z najmłodszymi ofiarami wojny w Nepalu wywierają na Conorze ogromne wrażenie i zaczynają zmieniać jego spojrzenie na życie.

„Mali książęta” – mimo wagi poruszanych w niej problemów – to książka pełną optymizmu, humoru i nadziei. Nie jest ckliwą historią o ludzkiej dobroczynności, a prostą i szczerą opowieścią człowieka, który nie pozostał obojętnym. „Mali książęta” to niezwykła książka, która zmieni twoje życie!

Mali książęta
Numer ISBN

978-83-61386-36-0

Wymiary

140x205

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

376

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qwe4b
d2qwe4b
d2qwe4b