Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Wydawnictwo Novae Res liderem wśród opiniotwórczych wydawnictw książkowych

Już po raz szósty wręczono nagrody Polish Businesswomen Awards. W kategorii "Lider wśród opiniotwórczych wydawnictw książkowych” zwyciężyło Wydawnictwo Novae Res.

Share
Wydawnictwo Novae Res liderem wśród opiniotwórczych wydawnictw książkowych
Źródło: Wojciech Gustowski, redaktor naczelny Wydawnictwa Novae Res
d2ujizt

Już po raz szósty wręczono nagrody Polish Businesswomen Awards. W kategorii "*Lider wśród opiniotwórczych wydawnictw książkowych” zwyciężyło Wydawnictwo Novae Res .*

* *22 kwietnia 2017 roku w Hotelu Bellotto w Warszawie odbyła się gala Polish Businesswomen Awards, organizowana przez magazyn Businesswoman&life, którą poprowadził aktor Adam Adamonis.

- W ramach konkursu nominowani są przedsiębiorcy, ale też marki, instytucje, produkty, które odznaczają się najwyższą jakością świadczonych usług, etyką w działaniu i profesjonalizmem – mówi Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna magazynu. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała czteroosobowa kapituła w składzie: Iwona Sorbian, Sławek Muturi, Elżbieta Jeznach oraz Jacek Rozenek.

d2ujizt

Gośćmi specjalnymi wydarzenia były Aneta Kręglicka oraz Ewa Błaszczyk. Wśród prestiżowych laureatów poprzednich edycji konkursu znalazły się takie marki jak: Tax Care, Philipak Milano, Citroen, Hogl, Olsen, ITP. SA.

Na zdjęciu: laureaci nagrody Polish Businesswomen Awards

(img|730459|center)

Laureaci otrzymywali nagrody w wielu kategoriach m.in. „Wybitna osobowość”, „Zdrowie”, „Moda”, „Edukacja, szkolenia, coaching”, „Sukces firmy”. Liderem wśród opiniotwórczych wydawnictw książkowych ogłoszono Wydawnictwo Novae Res.

d2ujizt

Novae Res to doświadczony wydawca książek, który działa od 2007 roku i należy do najbardziej aktywnych wydawnictw w Polsce. Od początku istnienia jest partnerem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni , na którego terenie posiada swoją siedzibę, zaś od 2009 roku jest członkiem Polskiej Izby Książki.

Wydawnictwo skupia się na publikacji, dystrybucji i promocji świeżej polskiej literatury przede wszystkim z zakresu beletrystyki i literatury popularnonaukowej. Rokrocznie nakładem Novae Res ukazuje się ponad 200 nowości, zaś w mediach pojawia się przeszło 1000 recenzji wydanych książek.

Ważne miejsce wśród Autorów wydawnictwa stanowią debiutanci – Novae Res wypromowało między innymi: Piotra C., Agnieszkę Lingas-Łoniewską, Ninę Reichter, Jolantę Kosowską czy Magdalenę Knedler.

Na zdjęciu: wydawnictwo Novae Res liderem wśród opiniotwórczych wydawnictw książkowych

d2ujizt

(img|730461|center)

Odnajdywaniu utalentowanych debiutantów służy organizowany przez wydawnictwo konkurs „Literacki Debiut Roku” działający pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Firma poważnie podchodzi do kwestii społecznej odpowiedzialności biznesu – jak dotąd była sponsorem kilkuset akcji społecznych i kulturalnych, i jest otwarta na nowe wyzwania w tym zakresie.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2ujizt

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ujizt
d2ujizt