Trwa ładowanie...
d1o74ul
03-03-2022 16:00

Wrzask

książka
Oceń jako pierwszy:
d1o74ul
Wrzask
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Po ucieczce z Lengardu – podziemnego ośrodka rządowego – Alyssa Scott zna już swój dar. Jest Mówiącą. Jest Kreatorką, a nie – potworem.
Jednak w laboratorium szalonego, śmiertelnie niebezpiecznego naukowca Kendalla Vanika zostali jej przyjaciele i Landon Ward, który nauczył ją kontrolować jej dar, który ją okłamał, którego...
Alyssa desperacko pragnie ich ocalić, ocalić musi także resztę świata. Jednak każdy kolejny jej ruch grzęźnie w pajęczynie kłamstw i sekretów, aż w końcu sama zaczyna wątpić we wszystko, w co dotychczas wierzyła. A jej pamięć głęboka uwalnia fragmenty wspomnień, także tych bolesnych o śmierci rodziców. Rozpoczyna więc wojnę o przyjaciół, o świat i odzyskanie kontroli nad swoim życiem. W tym starciu sprzymierzeńcy stają się wrogami, a wrogowie –sprzymierzeńcami. Alyssa może być pewna tylko dwóch rzeczy: jeśli chodzi o Mówiących, nic nie jest takie, jak się wydaje, a jedyną osobą, której może ufać, jest ona sama.
„Lynette Noni jest obdarzona wspaniałym talentem opowiadania intrygujących historii, które bez reszty wciągają czytelników. Z niecierpliwością wyczekuję jej kolejnej książki”.
– Sarah J. Maas, autorka bestsellerowych cykli powieściowych: Szklany tron oraz Dwór cierni i róż.

Wrzask
Numer ISBN

978-83-280-9255-6

Wymiary

135x202

Oprawa

miękka

Liczba stron

480

Język

polski

d1o74ul

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o74ul
d1o74ul
d1o74ul
d1o74ul