Trwa ładowanie...
d9ftlu7
15-04-2010 00:00

Transformacja systemów medialnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej po 1989 roku

książka
Oceń jako pierwszy:
d9ftlu7
Transformacja systemów medialnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej po 1989 roku
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Medioznawstwo cieszy się coraz większym zainteresowaniem w Polsce. Nauka o mediach, tradycyjnie rozwijana w ośrodkach warszawskim i krakowskim, przyciąga dzisiaj badaczy z wielu innych placówek naukowych. Czytelnik zainteresowany tym obszarem badań może korzystać z licznych publikacji, monografii, artykułów czy raportów publikowanych w kraju.

Ważną rolę w rozwoju polskiego medioznawstwa i integracji środowiska naukowego odgrywają dwa polskie czasopisma: Zeszyty Prasoznawcze, i Studia Medioznawcze. Ta wspólna publikacja badaczy polskich, ukraińskich, węgierskich, słowackich i rumuńskich jest skierowana przede wszystkim do studentów nauk społecznych, dziennikarzy, politologów, socjologów i komunikologów. Stanowić może źródło wiedzy o mediach dla wszystkich zainteresowanych tą problematyką.

Transformacja systemów medialnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej po 1989 roku
Numer ISBN

978-83-229-2231-6

Wymiary

165x235

Gatunek

Humanistyka,Historia Polski

Oprawa

1

Liczba stron

240

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9ftlu7
d9ftlu7
d9ftlu7
d9ftlu7

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj