Trwa ładowanie...
d40qdu8
31-12-2021 11:00

Święty Jan Paweł II wpisany w nasze walki i zwycięstwa

książka
Oceń jako pierwszy:
d40qdu8
Święty Jan Paweł II wpisany w nasze walki i zwycięstwa
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Pogrążony w banalności i uśpiony, współczesny człowiek przestał wierzyć w cud „innego” życia. Odcięty od duchowości przeżywa swoje dni w lęku i smutku. Tymczasem przemiana życia jest możliwa i – jest cudownie prosta. Kościół (zamiast narzekać na pustkę i nihilizm współczesnej kultury) powinien śpieszyć na ratunek tym, którym odebrano wiarę w Boga, a przez to również wiarę w siebie i sens własnego życia.
Dobrze więc, że mamy Papieża, że Święty Jan Paweł II wciąż wskazuje nam drogę do nieba. I dobrze, że po książce „Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął świat” (maj 2020), ks. Jan Śledzianowski zaprasza nas na kolejne spotkanie z Janem Pawłem Wielkim. Z Papieżem wpisanym w nasze walki i zwycięstwa…
W naszych ciekawych czasach, kiedy w Kościele trwa synod o synodalności, warto zaprosić na spotkania synodalne Jana Pawła II, który przypomni, w jaki sposób naprawdę kochać Kościół i ojczyznę, który jako pielgrzym wyruszył „na krańce świata”, by wszystkich głosić Dobrą Nowinę o zbawieniu… Warto pielgrzymować ze Świętym Janem Pawłem II, który jest papieżem rodziny, papieżem nadziei i świadkiem Bożego miłosierdzia. Najnowsza książka Księdza Profesora Jana stanowi doskonałą pomoc dla tych, którym droga jest pamięć o Świętym Papieżu. Dla wszystkich, którzy pragną odpowiedzieć na papieskie: „Otwórzcie drzwi Chrystusowi!”.
(ze „Wstępu”, ks. Stefan Radziszewski)
Ks. Jan Śledzianowski
(ur. 3 czerwca 1938 roku) teolog, socjolog, profesor nauk teologicznych, duchowny diecezji kieleckiej. Profesor Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach. Jest założycielem licznych organizacji charytatywnych i stowarzyszeń katolickich w diecezji oraz przyjacielem wielu środowisk. Laureat licznych nagród, wyróżnień i odznaczeń, m.in.: Nagroda Miasta Kielce, Złoty Krzyż Zasługi, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Święty Jan Paweł II wpisany w nasze walki i zwycięstwa
Numer ISBN

978-83-8144-677-8

Wymiary

165x235

Oprawa

miękka

Liczba stron

650

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40qdu8
d40qdu8
d40qdu8
d40qdu8