Trwa ładowanie...
d11cf06
d11cf06

Sodoma

książka
Oceń jako pierwszy:
Sodoma
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
00078700_original_0DC6E43C6A0A755A.jpg
Inne

Nadchodzi dzień sądu.

Wielka radość dla miłośników Agenta Dołu i Psa w studni! Marcin Wolski po sukcesach na niwie historii alternatywnych powraca w dawnym stylu. Zaprasza do współczesnej Sodomy i każe swemu bohaterowi powtórzyć zadanie, które Bóg zlecił ongiś Lotowi. Jeśli nie znajdzie dziesięciu sprawiedliwych, jego miasto, gigantyczna dziesięciomilionowa metropolia, ulegnie zagładzie, choć tym razem to sami ludzie zgotują ludziom tragiczny los.

Bohater, Tol Willer, ma do dyspozycji parapsychiczne zdolności i tylko 72 godziny. Podjęte zadanie skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy na jego drodze stanie piękna osiemnastoletnia Claire, uciekinierka z zakładu dla panien szczególnego przeznaczenia.

Wstrząsająca i głęboko humanistyczna historia o świecie i czasach, które mogą, choć nie muszą nastąpić, opowiedziana zgodnie z najlepszymi standardami kina akcji.

Sodoma
Numer ISBN

978-83-7785-582-9

Wymiary

145x205

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

312

Podziel się opinią

Share
d11cf06
d11cf06
d11cf06
d11cf06
d11cf06