Trwa ładowanie...
d1tht2u
09-12-2014 00:00

Sodoma

książka
Oceń jako pierwszy:
d1tht2u
Sodoma
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Nadchodzi dzień sądu.

Wielka radość dla miłośników Agenta Dołu i Psa w studni! Marcin Wolski po sukcesach na niwie historii alternatywnych powraca w dawnym stylu. Zaprasza do współczesnej Sodomy i każe swemu bohaterowi powtórzyć zadanie, które Bóg zlecił ongiś Lotowi. Jeśli nie znajdzie dziesięciu sprawiedliwych, jego miasto, gigantyczna dziesięciomilionowa metropolia, ulegnie zagładzie, choć tym razem to sami ludzie zgotują ludziom tragiczny los.

Bohater, Tol Willer, ma do dyspozycji parapsychiczne zdolności i tylko 72 godziny. Podjęte zadanie skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy na jego drodze stanie piękna osiemnastoletnia Claire, uciekinierka z zakładu dla panien szczególnego przeznaczenia.

Wstrząsająca i głęboko humanistyczna historia o świecie i czasach, które mogą, choć nie muszą nastąpić, opowiedziana zgodnie z najlepszymi standardami kina akcji.

Sodoma
Numer ISBN

978-83-7785-582-9

Wymiary

145x205

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

312

d1tht2u

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tht2u
d1tht2u
d1tht2u
d1tht2u