Trwa ładowanie...
dkqqv8h
dkqqv8h

Skonsumowana

książka
Oceń jako pierwszy:
Skonsumowana
Tytuł oryginalny

Consumed

Rok wydania
Wydawnictwo
0007FD36_original_DD1DA2DBDE4A3E32.jpg
Inne

Nathan i Naomi to para niezależnych reporterów, znakomicie prosperujących dzięki żądnym sensacji mediom nowej ery. Łączy ich obsesja – na punkcie estetyki oraz... aparatów fotograficznych. Są kochankami, lecz to nie przeszkadza im ze sobą konkurować. Niczym współcześni nomadzi przemierzają świat w pogoni za sensacją i przejawami ludzkiej nieprawości, spotykając się ze sobą jedynie w przylotniskowych hotelach i oknach komunikatorów internetowych.

Uwagę Naomi przykuwają doniesienia na temat Célestine i Aristide’a, małżeństwa filozofów i libertynów. Okaleczone zwłoki Célestine znaleziono w jej paryskim mieszkaniu. Aristide zniknął bez śladu. Policja podejrzewa, że to on zabił żonę, a następnie zjadł niektóre części jej ciała. Naomi, wspierana przez ekscentrycznego studenta Blomqvista, wyrusza na poszukiwanie oprawcy. Zgłębiając coraz wnikliwiej losy dwojga filozofów, dziennikarka odkrywa niepokojące szczegóły ich życia seksualnego, w które – oprócz wielu innych osób – uwikłany był także Blomqvist. Czy zatem Naomi może mu ufać?

Skonsumowana to przebogata, szokująca, zacierająca granice między realizmem a fantazją powieść jednego z czołowych twórców światowego kina.

Skonsumowana
Numer ISBN

978-83-7785-553-9

Wymiary

135x205

Gatunek

Horror,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

384

Podziel się opinią

Share
dkqqv8h
dkqqv8h
dkqqv8h
dkqqv8h