Trwa ładowanie...
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz

Serce na wietrze

książka
d2ktkkz
Oceń jako pierwszy:
d2ktkkz
Serce na wietrze
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
d2ktkkz
Serce na wietrze
Materiały prasowe

Myślała, że wszystko stracone.

I wtedy znowu dostrzegła promienie słońca.

W liceum plastycznym, w którym uczy się Ania, pojawia się nowy nauczyciel matematyki. Niezwykle przystojny, a zarazem bardzo wymagający i o paskudnym charakterze. Uczniowie z miejsca nazywają go Potworem. Dla Ani miniony rok był szczególnie trudny. Teraz, kiedy wydawało się, że powoli odzyskuje spokój, uderzają w nią kolejne wydarzenia. Pola, najlepsza przyjaciółka, wyjeżdża do Londynu, a nowy nauczyciel wzbudza w niej autentyczne przerażenie. Nieoczekiwanie, w trudnych okolicznościach, matematyk udziela jej pomocy.

Przez przypadek Ania poznaje Gutka i tak trafia do grupy Dworzec skupiającej młodych artystów. To otwiera nowy rozdział w życiu dziewczyny. Michał, zakochany w Ani, cierpliwie czeka na sygnał z jej strony, a Potwór z każdym dniem staje się mniej straszny. Relacje coraz bardziej się komplikują, a Ania nie potrafi do końca rozpoznać swoich uczuć…

Niejednoznaczna miłość, emocjonalna burza, wrażliwość i niepewność towarzyszą bohaterom tej powieści. Niełatwo odnaleźć złoty środek prowadzący do budowania przyszłości na twardym fundamencie. Przekonajcie się, jak czule, pięknie, intensywnie można pisać o miłości, zaufaniu, przyjaźni i życiu. Absolutnie pochłaniająca.

Aneta Kwaśniewska, Książki w eterze

Serce na wietrze to druga część, po Morzu ciemności, cyklu „Okruchy gorzkiej czekolady”.

d2ktkkz
Serce na wietrze
Numer ISBN

978-83-8116-922-6

Wymiary

145x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

740

Język

polski

d2ktkkz

Podziel się opinią

Share
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz
d2ktkkz