Trwa ładowanie...
d206vgw

Scream Comics

scream.com.pl
Źródło: scream.com.pl

W Scream Comics kupimy dobre komiksy pochodzące nie tylko z naszego kraju. To cały przegląd branży: od tytułów fantasy i science-fiction, przez erotykę, aż po komiksy westerny czy horrory.

Scream Comics – historia i oferta

Scream Comics powstało w 2014 roku w Łodzi z pasji do komiksów. Założyciele oficyny od dziecka czytali każdy gatunek komiksu, jaki tylko udało się zdobyć i żyli przygodami Kapitana Żbika. Obecna oferta Scream Comics obejmuje zarówno komiksy rodem z Polski, jak i te zza granicy, klasyczne oraz awangardowe, z wartościowymi scenariuszami, atrakcyjne graficznie i aktualne tematycznie. Produkty dostępne są w księgarniach internetowych oraz stacjonarnych sklepach dla miłośników komiksów.

Scream Comics – autorzy

Scream Comics jest wydawnictwem komiksowym, początkowo jedynie europejskim ze sporym naciskiem na Francję oraz Belgię, z czasem rozbudowało ofertę o pozycje ze Stanów Zjednoczonych. Za oceanem oficyna współpracuje z wydawnictwem Black Horse Comics. W ofercie Scream Comics znajdziemy pozycje takich mistrzów gatunku, jak Alexandro Jodorowsky, Jean Giraud, Igor Baranko, Milo Manara, Dongzi Liu, George Bess, Jean-Claude Gal, Das Pastoras, Juan Giménez, José O. Ladrönn, Nicolas Fructus, Zoran Janjetov, Jerry Frissen czy też Valentin Sécher.

d206vgw
Scream Comics
Rok powstania

2014

Kod i miasto

Łódź

Numer telefonu

602 155 777

Adres WWW strony internetowej

scream.com.pl

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d206vgw
d206vgw
d206vgw