Trwa ładowanie...
d4e67n0

RozważANIA

książka
Oceń jako pierwszy:
d4e67n0
RozważANIA
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Małżeństwo to teatr, w którym gra się spektakl za spektaklem. Małżeństwo to dramat i komedia. To czasem horror, a czasem tasiemcowy romans. Raz bajka, a raz nudny niskobudżetowy knot.
W tej książce skupimy się na weselszej stronie relacji między małżonkami. To zbiór zabawnych sytuacji, w których, mam nadzieję, odnajdziecie siebie. To chwila oddechu i uśmiechu. To inne spojrzenie na, zdawać by się mogło, nudną codzienność. Nieco przerysowane stereotypy powinny bawić, a nie denerwować. Może po przeczytaniu inaczej spojrzycie na wady współmałżonków. Kto wie, może uzmysłowicie sobie, że właśnie te wady są powodem waszego bycia razem?
Ta pełna dialogów książeczka czyta się sama. Jest doskonałym rozwiązaniem na długą podróż albo kolejkę u dentysty. Nie wymaga wytężania umysłu, a wręcz przeciwnie – odpręży was i wyrwie z życiowej gonitwy. Śmiech to zdrowie. Więc pośmiejcie się razem ze mną z Ani i Krzysztofa. Bo to trochę o mnie, a trochę o was. Niewątpliwym dodatkowym atutem książki są rysunki, które pomogą wyobraźni. Jest ich mnóstwo i mam nadzieję, że są zabawne.

RozważANIA
Numer ISBN

978-83-8159-479-0

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

162

Język

polski

d4e67n0

Podziel się opinią

Share
d4e67n0
d4e67n0
d4e67n0
d4e67n0
d4e67n0