Trwa ładowanie...
d44z71c
15-04-2010 00:00

Psychomanipulacja w polityce

książka
Oceń jako pierwszy:
d44z71c
Psychomanipulacja w polityce
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Oglądasz telewizję, słuchasz radia, czytasz gazety... Jesteś politykiem, dziennikarzem, pracownikiem administracji publicznej, studentem nauk politycznych, obywatelem i wyborcą, i nie chcesz dać się zmanipulować? Sięgnij po znakomitą książkę autorstwa Moniki Pabijańskiej, której tematem jest manipulacja polityczna rozumiana w kategoriach psychologicznych.

Zjawisko to występuje wszędzie tam, gdzie jednostka jest zmuszona do dokonywania wyborów, najczęściej wbrew sobie. W swojej rozprawie autorka przedstawia wiele metod manipulacyjnych i mechanizmów, które owa manipulacja wykorzystuje. Porusza nie tylko problemy "świata władzy", manipulacja bowiem nie jest narzędziem jedynie w rękach polityków, ale też ludzi z polityką związanych - zawodowo lub z własnej inicjatywy. Należą do nich politolodzy, socjolodzy i psycholodzy polityczni, dziennikarze, publicyści, członkowie partii, przywódcy, działacze polityczni, studenci socjologii, politologii, psychologii itp. czy w końcu zwykli obywatele - wyborcy.

Jeśli zatem chcesz poznać nieczyste techniki stosowane na współczesnej polskiej scenie politycznej, zajrzyj do tej książki koniecznie!

Psychomanipulacja w polityce
Numer ISBN

978-83-7277-244-2

Wymiary

190x230

Gatunek

Organizacja i zarządzanie,Poradniki

Oprawa

1

Liczba stron

168

d44z71c

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44z71c
d44z71c
d44z71c