Trwa ładowanie...
d2v5rag
17-06-2013 00:00

Przyciągnij miłość

książka
Oceń jako pierwszy:
d2v5rag
Przyciągnij miłość
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Chcesz znaleźć partnera? Może chcesz poprawić relacje w obecnym związku? A może chcesz zbudować harmonijne relacje z osobami w życiu prywatnym lub zawodowym? Teraz możesz wszystko to osiągnąć! Przyciągnij miłość to Twój osobisty przewodnik w drodze do osiągnięcia zmian na lepsze.

Jak często zdarza ci się myśleć o twoich nieudanych związkach? Rozpamiętujesz błędy w relacjach lub tęsknisz do wspaniałych chwil spędzonych razem? Niestety, to już przeszłość. Czas spojrzeć prawdzie w oczy, pora na zmiany. A może obawiasz się sięgnąć po więcej, obawiasz się kolejnych rozczarowań?

Z pewnością wiesz jak to jest, gdy szukasz… szukasz i wydaje ci się, że nie możesz znaleźć miłości? Czy zdarzyło ci się, że wiele lat czekałaś na tego wymarzonego partnera, tę prawdziwą najprawdziwszą miłość? A może spotkałaś wielu partnerów, ale żaden nie był tym wymarzonym?

Myślisz czasem, co przeszkadza Ci stworzyć wspaniały związek lub utrzymać wspaniały związek miłości? Zastanawiałaś się dlaczego lub myślałaś, co takiego jest we mnie, że nie potrafię stworzyć szczęśliwej relacji z innym człowiekiem lub dlaczego partnerzy mnie porzucają? Dlaczego nie masz jeszcze tego, czego pragniesz?

Pewnie powiesz: brak mi czasu, nie mam pieniędzy albo „boję się”. Jak istotną rolę w Twoim życiu odgrywają narzucone sobie Twoje własne ograniczenia tego, co „możesz”, a czego „nie możesz?”. Myśli o braku pieniędzy, by stworzyć szczęśliwy związek? Myśli o braku czasu, by poznać partnerkę? Niewiara we własną odwagę, by prosić o to, co chcesz, i brak poczucia atrakcyjności dla płci przeciwnej. Myśli typu: jest za późno lub za wcześnie na zaangażowanie się w związek lub małżeństwo, nie jestem wystarczająco dobra do partnerstwa lub małżeństwa i założenia rodziny, boję się próbować jeszcze raz, bo nie chcę być ponownie zraniona i przeżywać bolesnego rozstania.

Jeśli sama ograniczasz się w swoich pragnieniach i myślisz tylko o tym, co może nie udać się, to często tak się właśnie zdarza. Pamiętaj, że przyciągasz do siebie to o czym myślisz. Wszystko, co czujesz i co myślisz, wraca do ciebie. Czy to w budowaniu relacji osobistej czy zawodowej działa to samo prawo. Czy kiedykolwiek myślałeś o sobie w ten sposób, koncentrując się na przeszkodach w stworzeniu udanego związku miłości lub udanej relacji? Magda i Ania stawiały przed sobą właśnie takie ograniczenia i obawiały się porażki, ale przeszły coaching budowania relacji prowadzony przez Agnieszkę Przybysz, autorkę książki Przyciągnij miłość. W ich życiu zaszły potem wielkie zmiany…

Przyciągnij miłość
Numer ISBN

978-83-7534-064-8

Wymiary

125x195

Gatunek

Psychologia,Poradniki,Socjologia,Psychologia,Poradniki,Socjologia,Psychologia,Poradniki,Socjologia,Psychologia,Poradniki,Socjologia

Oprawa

7

Liczba stron

236

Inne wydania

Warszawa - 2012-10-18, Warszawa - 2013-06-14

d2v5rag

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v5rag
d2v5rag
d2v5rag