Trwa ładowanie...
d26yqno
31-10-2023 11:20

Proroctwo pszczół

książka
Oceń jako pierwszy:
d26yqno
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Rene Toledano, profesor historii na Sorbonie, praktykuje regresywną hipnozę, podczas której może podróżować w czasie. W czasie jednej z podróży trafia w przyszłość, przerażającą i zatrważającą...
Ludzkość jest skazana na zagładę, wszeobecny jest głód, zamęt i strach, a nad światem krąży widmo wojny. A to wszystko przez wyginięcie pszczół...
Rene dowiaduje się o tajemniczej przepowiedni – księdze zapisanej przez jednego z templariuszy – która ma pomóc zmienić losy świata. Rozpoczyna się podróż pełna niebezpieczeństw. Toledano w czasie przemierzenia epok i kontynentów musi wykazać się niezwykłą odwagą i pokonać wszelkie przeciwności. Czy uda mu się nadać nowy bieg historii, a tym samym uratować zarówno ludzkość jak i pszczoły?
Fantastyczna podróż, w której historia, ezoteryka i przygoda mieszają się w poszukiwaniu zaginionego proroctwa templariuszy.
Proroctwo pszczół to […] epopeja rozgrywająca się w czasie i w umyśle, dostarczająca wiedzy i rozrywki. Werber umiejętnie i z uporem realizuje swój spirytualno-naukowo-historyczny projekt. Jego przekaz zaś nie jest pozbawiony nadziei.
gruznamur.com

Proroctwo pszczół
Numer ISBN

978-83-8230-620-0

Wymiary

143x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

536

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26yqno
d26yqno
d26yqno
d26yqno