Trwa ładowanie...
d36vicv
17-08-2023 15:20

Uczciwe życie

książka
Oceń jako pierwszy:
d36vicv
Uczciwe życie
Tytuł oryginalny

Ett ärligt liv

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Podczas burzliwej demonstracji ulicznej w Malmö student prawa poznaje Max, kobietę, która wciąga go do kręgu swoich przyjaciół. Młodzi ludzie zajmują podniszczoną kamienicę należącą do starzejącego się profesora, konesera dobrego życia, a ich działanie opiera się na radykalnych ideałach politycznych. Kiedy bohater dostaje zaproszenie do zamieszkania z ekscentryczną grupą, ma wrażenie, że spełniły się jego marzenia. Jest tylko jeden haczyk: najpierw musi zdać test…
Z czasem okazuje się, że to, co mówią młodzi ludzie, nie zawsze jest prawdą, a podejmowane przez nich akcje są niezwykle ryzykowne. Student zostaje wessany w świat samozwańczych bandytów, których dekadencki styl życia jest napędzany chęcią działania poza prawem. Kiedy uświadamia sobie, w czym bierze udział, jest już za późno, żeby się wycofać. Sytuacja szybko zmienia się w poważną zbrodnię, a sam bohater jest w niej bardziej pionkiem niż graczem. Czy będzie skłonny zaryzykować wszystko dla marzenia o przynależności do wspólnoty?
Uczciwe życie to ekscytująca powieść o dojrzewaniu, oszustwach i działaniu poza prawem. Przedstawia błyskotliwą i śmiałą historię, z którą wielu z nas może się utożsamić, ale choć zapewnia rozrywkę, jednocześnie zmusza do zadania sobie pytania: co tak naprawdę oznacza „żyć uczciwym życiem”?

Uczciwe życie
Numer ISBN

978-83-8230-605-7

Wymiary

143x205

Liczba stron

353

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36vicv
d36vicv
d36vicv
d36vicv