Trwa ładowanie...
d3agpmk
10-08-2023 12:48

Dziwna i uparta wytrwałość

książka
4.0
(1 głos)
Oceń:
d3agpmk
Dziwna i uparta wytrwałość
Tytuł oryginalny

A Strange and Stubborn Endurance

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Velasin vin Aaro w ogóle nie planował się żenić, a już na pewno nie z dziewczyną z sąsiedniej Titheny. Kiedy okropna konfrontacja ujawnia jego preferencje, Vel obawia się, że zrujnował unię dyplomatyczną, zanim jeszcze mogła się rozpocząć. Ale podczas gdy jego rodzina jest gotowa się go wyrzec, poselstwo z Titheny ma inne rozwiązanie: Vel powinien poślubić brata swojej niedoszłej narzeczonej. Problem w tym, że po niedawno przebytej traumie nie jest w stanie związać się z nikim.
Caethari Aeduria zawsze wiedział, że może skończyć w politycznym małżeństwie, ale jego nagłe zaręczyny z mężczyzną z Ralii, gdzie takie związki są zakazane, okazują się szokiem.
Ponieważ nieznani przeciwnicy są gotowi zabić, aby zakończyć ten nowy sojusz, Vel i Cae nie mają wyboru i muszą sobie zaufać. Przetrwanie to jedno, ale miłość – czego obaj się nauczą – to coś zupełnie innego.
Wciągająca polityka, słodko-gorzka historia miłosna oraz eksploracja tożsamości, płci, poczucia własnej wartości i zmagania się z traumatycznymi przeżyciami – A Strange and Stubborn Endurance to książka, którą zapamiętasz na długo.

Dziwna i uparta wytrwałość
Numer ISBN

978-83-8252-571-7

Wymiary

135x215

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

592

Język

polski

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3agpmk
d3agpmk
d3agpmk