Trwa ładowanie...
d1vvvvy
23-03-2022 10:00

Postapokaliptyczny kraj

książka
5.0
(10 głosów)
Oceń:
d1vvvvy
Postapokaliptyczny kraj
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W dwudziestym pierwszym wieku świat zmienił się nie do poznania. Doszło do trzeciej wojny światowej oraz wybuchu pandemii – grypy radiologicznej. Ludzkość niemal została zgładzona, a pozostali przy życiu próbowali ocalić resztki znanej nam cywilizacji. Nie inaczej było na terenach niegdysiejszej Rzeczypospolitej Polskiej. Przez ponad trzy stulecia ludzie próbowali odbudować miasta i wprowadzać swoje rządy. Ostatecznie tylko nieliczni osiągnęli ten cel, aczkolwiek nowy porządek był kruchy i trudny do utrzymania.

ROK 2347. Przez Morzywin – niewielką osadę położoną nad Morzem Bałtyckim – przetacza się potężny orkan. W efekcie dochodzi do sporych zniszczeń oraz utraty elektryczności. Powoli nadciąga zima i trzeba szybko przywrócić zasilanie.
Przywódca społeczności tworzy zespół mający na celu odnalezienie i przywiezienie jedynego człowieka, który jest w stanie rozwiązać problem z brakiem prądu. Do długiej i trudnej wyprawy namawia Krzyśka i Edytę. Oboje wraz z pomocą towarzyszących im osób będą próbowali pokonać wszelkie przeciwności oraz jak najszybciej wypełnić powierzone im zadanie.

Postapokaliptyczny kraj
Numer ISBN

978-83-8159-668-8

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

386

Język

polski

d1vvvvy

Podziel się opinią

9
Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vvvvy
d1vvvvy
d1vvvvy
d1vvvvy