Trwa ładowanie...
d4arr5f

Ponieważ wróciłam

książka
Oceń jako pierwszy:
d4arr5f
Ponieważ wróciłam
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Jak to jest odejść, a potem powrócić z martwych? Otrzymać drugą szansę i anioła stróża, którego można zobaczyć, dotknąć, poczuć… i który przybywa z pomocą zawsze, gdy to konieczne. Dzieli się tym, co sam wie o ludziach i życiu, dobru i złu. Jedyny temat, na jaki milczy, to relacja z jego podopieczną, Magdaleną. Chłodną karierowiczką z wielkiego miasta, która tak naprawdę nie wie, po co ani dla kogo żyje. A przecież to ta sama kobieta, która kiedyś pragnęła umrzeć z miłości!

Historia, którą za moment przeczytasz, utkana została z moich wspomnień. Oczywiście nie poznasz ich w całości. Opowiem ci tylko najważniejsze wydarzenia z mojego życia.

Życia z aniołem.

Zanim zacznę, muszę cię ostrzec. Przypuszczalnie już jutro nie będziesz pamiętać mojej historii. Nie doszukuj się w tym magii. To normalne.

„Możesz o mnie opowiedzieć innym ludziom, ale to bezcelowe. Niczego nie zapamiętają, nie zrozumieją” – to jego słowa, nie moje. Wierzę mu, ponieważ nigdy mnie nie okłamał. Nie potrafi oszukiwać. Nie posiada też wolnej woli. Ani poczucia humoru.

Mimo wszystko liczę na to, że ty zrozumiesz...

Ponieważ wróciłam
Numer ISBN

978-83-7785-848-6

Wymiary

140x205

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

320

d4arr5f

Podziel się opinią

Share
d4arr5f
d4arr5f
d4arr5f
d4arr5f