Trwa ładowanie...
dug2jn7

Paweł Piotrowski

wydawnictwopetrus.pl
Źródło: wydawnictwopetrus.pl

Paweł Piotrowski jest redaktorem naczelnym krakowskiego Wydawnictwa PETRUS (na rynku od 2008 roku). To absolwent Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Odrzucił prestiżową propozycję stanowiska prezesa Stowarzyszenia Wydawców Katolickich.

Paweł Piotrowski – życiorys zawodowy

Paweł Piotrowski skończył teologię w Krakowie (rocznik 1991), jest doktorem nauk teologicznych i doświadczonym specjalistą od marketingu wydawniczego. Przez kilkanaście lat stał bowiem na czele działu marketingu w Wydawnictwie WAM, następnie w Wydawnictwie SALWATOR. Obecnie Paweł Piotrowski to redaktor naczelny, co daje mu największą satysfakcję zawodową.

Paweł Piotrowski – muzyka

Paweł Piotrowski należał do kilku zespołów muzycznych jako muzyk, na studiach grał w wawelskiej katedrze, aranżował wydawaną na CD muzykę oraz konsultował w jednej z grup. Współpracował pod kątem muzycznym z telewizją i rozgłośniami radiowymi, a także z Jerzym Trelą, Anną Dymną, Ireną Santor czy Martą Żmudą Trzebiatowską.

Paweł Piotrowski – książki

Paweł Piotrowski pisze książki pod znakiem literatury religijnej, historycznej, nauk humanistycznych, militariów. Wydawał m.in. z Krzysztofem Szwagrzykiem oraz Żakliną Henzel. Wydawnictwo, którym czynnie zarządza, najchętniej podejmuje tematykę filozoficzną oraz teologiczną.

dug2jn7

Podziel się opinią

6

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dug2jn7
dug2jn7
dug2jn7