Trwa ładowanie...
d1z829x
05-02-2020 01:37

Pakiet Classic Drucker

książka
Oceń jako pierwszy:
d1z829x
Pakiet Classic Drucker
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Praktyka zarządzania. Najsłynniejsza książka świata na temat zarządzania

"Ta książka zmieniła współczesny świat. Oczywiście, zarządzano i przed Druckerem. Nie brakowało menedżerów odnoszących sukcesy. Ale dopiero Peter F. Drucker odkrył światu znaczenie menedżerów i zarządzania we współczesnej gospodarce rynkowej, ukazał, jakie możliwości postępu kryją się w zarządzaniu" - Stefan Bratkowski - autor posłowia

Zarządzanie XXI wieku - wyzwania

W tej książce autor rozważa, jakie prognozy przyszłości biznesu i zarządzania są racjonalne, a jakie nie. Pisze, na co menedżerowie muszą przygotować się w XXI wieku. Omawia sprawy najważniejsze, które stanowią "być albo nie być" organizacji w obecnym stuleciu. Dziś potrzebne są nowe paradygmaty zarządzania, ponieważ świat przechodzi zmiany dużo bardziej radykalne niż te w wieku dziewiętnastym i dwudziestym.

Classic Drucker. Klasyczne teksty Druckera z Harvard Business Review

Od niemal wieku Peter Drucker inspiruje i kształci menedżerów - i wpływa na naturę biznesu - swoimi znaczącymi artykułami publikowanymi w Harvard Business Review. Jako jeden z czołowych myślicieli, praktykujących i analizujących zarządzanie, Drucker wyszukał, zidentyfikował i zbadał najważniejsze problemy, wobec których stają menedżerowie, poczynając od strategii korporacyjnej, a kończąc na stylach zarządzania i przemianach społecznych.

Pakiet Classic Drucker
Numer ISBN

978-83-7746-428-1

Wymiary

158x233

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

3

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z829x
d1z829x
d1z829x
d1z829x