Trwa ładowanie...
d10i6c8
31-01-2020 18:20

Pakiet Audio - Organizacja pracy

książka
Oceń jako pierwszy:
d10i6c8
Pakiet Audio - Organizacja pracy
Forma wydania

Audiobook CD

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Pakiet trzech audiobooków – poradników, dzięki którym rozwiniesz praktyczne umiejętności dotyczące organizacji pracy i zarządzania czasem, i które wyzwolą w tobie pozytywną energię i chęć do działania.

Autobus energii

Proste lekcje motywacji, które zapamiętasz na całe życie. Autobus energii sprawi, że odnajdziesz w sobie nowe pokłady życiowej energii i większą chęć do pracy. Pozbędziesz się odruchów, które hamują cię na drodze osiągnięć i przestaniesz narzekać, bo uświadomisz sobie, jak wiele już masz. Tę wciągającą lekturę przerwiesz raz albo dwa razy tylko po to, żeby zadzwonić do swoich bliskich i powiedzieć, jak bardzo ich kochasz! Zatankuj swój bak paliwem radości.

Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce

Buduj swój wizerunek profesjonalnie, skorzystaj ze sprawdzonej wiedzy zawartej w tej książce! Na to, jak jesteśmy odbierani przez innych, pracujemy przez całe życie. Chcemy tego czy nie, wciąż dostarczamy ludziom informacji na swój temat i wywołujemy w nich emocje – pozytywne lub negatywne. Robimy to poprzez swój wygląd, ubranie, zachowanie, sposób prowadzenia rozmowy, a także działania, jakie podejmujemy. Celowo lub nieświadomie tworzymy swój mentalny obraz w myślach osób, z którymi się kontaktujemy, a obraz ten to nic innego, jak nasz wizerunek.

Zarządzaj swoim czasem

Przeczytaj tę książkę od początku do końca lub skup się na konkretnych zagadnieniach, by uzyskać poprawę. Zmodyfikuj swój obecny system lub zaprojektuj coś zupełnie nowego. Każdy znajdzie tu coś, co pomoże mu odnieść sukces. Dzięki tej książce rozstaniesz się ze złudzeniami i zrozumiesz, na co tak naprawdę poświęcasz swój czas. Dowiesz się, jak zastosować 5 łatwych metod, by uwolnić się od nadmiaru rzeczy, zbudować silną samodyscyplinę i poradzić sobie z 10 największymi „złodziejami czasu”.

Pakiet Audio - Organizacja pracy
Numer ISBN

978-83-7746-027-6

Wymiary

135x190

Oprawa

zintegrowana

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10i6c8
d10i6c8
d10i6c8
d10i6c8