Trwa ładowanie...
dpzwu3b
06-04-2015 00:00

Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu

książka
Oceń jako pierwszy:
dpzwu3b
Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu
Tytuł oryginalny

The Carpenter: A Story About the Greatest Success Strategies of All

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Autor bestsellerów Jon Gordon powraca z jak dotąd najbardziej inspirującą książką, pełną ważnych życiowych lekcji oraz najwspanialszych strategii sukcesu.

Michael budzi się w szpitalu z bandażem na głowie i z lękiem w sercu. Stres związany z tworzeniem wraz z żoną Sarah rozrastającej się firmy doprowadził go do chwilowej utraty przytomności podczas porannej przebieżki. Gdy Michael odkrywa, że człowiek, który ocalił mu życie jest stolarzem, składa mu wizytę, aby wkrótce przekonać się, że ma do czynienia z kimś więcej niż tylko ze zwykłym rzemieślnikiem – lecz z budowniczym ludzkiego życia, kariery i zespołów.

W miarę jak stolarz dzieli się z nim swoją mądrością, Michael podejmuje próbę ocalenia swojej firmy w obliczu przeciwności, odrzucenia, lęku i porażki. Z biegiem czasu uczy się, że prawdziwego sukcesu nie da się osiągnąć z dnia na dzień, a także dowiaduje się o istnieniu ponadczasowych zasad, które pomagają wybijać się, wyróżniać oraz wpływać na życie ludzi i świat.

Czerpiąc z doświadczenia pracy z niezliczonymi liderami, sprzedawcami, sportowcami profesjonalistami i amatorami, organizacjami typu non-profit i szkołami, Jon Gordon snuje zabawną i pouczająca historię, która zainspiruje cię do budowania lepszego życia, kariery i zespołu dzięki najlepszym na świcie strategiom sukcesu.

Jeśli jesteś gotów stworzyć swoje arcydzieło, przeczytaj Stolarza i już dziś rozpocznij proces budowy.

Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu
Numer ISBN

978-83-7746-842-5

Wymiary

140x220

Gatunek

Organizacja i zarządzanie,Biznes

Oprawa

1

Liczba stron

160

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpzwu3b
dpzwu3b
dpzwu3b
dpzwu3b