Trwa ładowanie...
d26yqno
06-02-2020 14:00

Nunchi. Koreański sekret dobrych relacji z ludźmi

książka
Oceń jako pierwszy:
d26yqno
Nunchi. Koreański sekret dobrych relacji z ludźmi
Tytuł oryginalny

The Power of Nunchi

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Strategia życia na miarę XXI wieku

Doskonaląc nunchi, udoskonalasz siebie

Cały świat z uwagą i nieskrywaną ciekawością podgląda koreańskie tajniki urody. Okazuje się jednak, że nie tylko w sferze beauty możemy się czegoś od nich nauczyć. W dzisiejszym rozpędzonym świecie, w którym nowe technologie zaburzają realność stosunków międzyludzkich, istnieje sposób na poznanie myśli drugiego człowieka i porozumienie dusz.

Dlaczego niektórzy brylują w towarzystwie, pną się po drabinie sukcesu, doskonale dogadują się z innymi, a ty wchodzisz do pokoju pełnego ludzi i nagle wszyscy milkną?

To zasługa NUNCHI tłumaczonego jako „mierzenie okiem”. Pomyślisz – kolejna moda, Marie Kondo stosunków interpersonalnych… Nie! To naczelna zasada koreańskiego życia, działająca od tysięcy lat!

Koreańscy rodzice dbają, by ich dzieci ćwiczyły nunchi. Wiedzą, że dla jednych to dar, dla innych umiejętność, która pomaga w życiu osobistym i zawodowym. Nie ma znaczenia, z jakiej pozycji startujesz – biznesowej czy społecznej – nunchi zawsze zapewni ci sukces, szczęśliwe życie i dobry kontakt z otoczeniem. To koreańskie korepetycje z inteligencji emocjonalnej i świadomości sytuacji. Sposób na przetrwanie i dobre samopoczucie. Jedyne, czego potrzebujesz, to oczy, uszy i chęć zwrócenia uwagi na drugiego człowieka.

Nunchi to koreańska supermoc, która przyda się każdemu

„Evening Standard”

Wszyscy powinniśmy zacząć praktykować nunchi

„The Times”

Nunchi. Koreański sekret dobrych relacji z ludźmi
Numer ISBN

978-83-08-07038-3

Wymiary

130x205

Liczba stron

256

Język

polski

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26yqno
d26yqno
d26yqno
d26yqno