Trwa ładowanie...
ddqmnl6
15-04-2010 00:00

Myśli o nowoczesnym biznesie

książka
Oceń jako pierwszy:
ddqmnl6
Myśli o nowoczesnym biznesie
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Autorami tej książki są dwie osoby. Teoretyk i praktyk. Profesor ekonomii i zarządzania, wykładowca europejskich i amerykańskich uczelni, autor bestsellerów wydawniczych (słynna Strategia sukcesu firmy), spotkał się z młodym, dynamicznie działającym biznesmenem, którego sukcesy sprawiły, że trafił na listę najbogatszych ludzi w Polsce.

Przez dwa lata na przemian publikowali w "Rzeczpospolitej" krótkie teksty na temat biznesu. Stawiali w nich pytania podstawowe, poddawali krytyce obiegowe prawdy i przesądy. Ich wypowiedzi były żywo dyskutowane.

Być może dlatego, że Krzysztof Obłój, który założył kapelusz "teoretyka" - jako doradca i członek rad nadzorczych wielkich firm - zna biznes również z codziennej praktyki, a Janusz Palikot - występujący jako "praktyk" - do biznesu trafił prosto z seminarium doktoranckiego, na którym przygotowywał pracę o filozofii Husserla.

Ich spotkanie na łamach "Rzeczpospolitej" przyniosło kilkadziesiąt tekstów składających się na Myśli o nowoczesnym biznesie.

Odwołaj zebranie zarządu i przeczytaj tę książkę. Nie uczy ona, jak "robić biznes" - lecz jak myśleć o biznesie, by osiągać sukcesy.

Myśli o nowoczesnym biznesie
Numer ISBN

83-89405-26-1

Wymiary

195x125

Gatunek

Ekonomia,Publicystyka i felietony

Oprawa

1

Liczba stron

172

ddqmnl6

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddqmnl6
ddqmnl6
ddqmnl6