Trwa ładowanie...
d36d78z
28-12-2012 00:00

Kuchnia Palikota. Sposób na sukces

książka
Oceń jako pierwszy:
d36d78z
Kuchnia Palikota. Sposób na sukces
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Kilkanaście dań, każde nowe, każde zaskakujące, każde pobudzające wyobraźnię i przyjęte szczerym aplauzem - jak wygrane gemy wybitnego tenisisty. Dania są tak przygotowane, aby widz tego unikalnego widowiska ani na chwilę nie odczuł przesytu i miał apetyt na więcej. A ich ilość wydaje się nigdy nie kończyć. Rozkosz jakości, wielości i różnorodności. Przyrządzone własnoręcznie, z miłością i wielką frajdą.

Kuchnia włoska? Polska? Francuska? Nie. To kuchnia Palikota, w której on sam oddaje cząstkę siebie. A do tego dochodzi wielka pasja. Nie do samego gotowania, ale dzielenia się tą radością z innymi. To kuchnia filozoficzna, bo rozkoszując się nią, chce się i cmokać, i gadać, i słuchać. A mówić Palikot potrafi tak samo smacznie, jak gotuje.

"Jem już niemal pół wieku, smakowałem niemal wszystkiego i na wszystkich kontynentach, a jednak nigdy nie zapomnę tej lubelskiej kolacji. I tych win. I tych wszystkich historii, jakie towarzyszyły wszystkim potrawom oraz winom. Janusz Palikot kocha dobry teatr - jako kucharz dba o dramaturgię, niczym wytrawny reżyser czy aktor!" Jacek Poniedziałek

Kuchnia Palikota. Sposób na sukces
Numer ISBN

978-83-936371-0-2

Wymiary

195x255

Gatunek

Hobby,Książki kucharskie

Oprawa

1

Liczba stron

156

d36d78z

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36d78z
d36d78z
d36d78z