Trwa ładowanie...
d1dmxz3
29-07-2021 13:00

Mania klikania. Jak przeżyć dzień bez Internetu

książka
Oceń jako pierwszy:
d1dmxz3
Mania klikania. Jak przeżyć dzień bez Internetu
Tytuł oryginalny

The Manic Panic

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

To był zwyczajny dzień typowej rodzinki… Gdy nagle… O rety! Jak to możliwe?! Nie działa wi-fi!
„Co teraz będzie?”, lamentują rodzice. I tylko córka i babcia są całkowicie spokojne, bo dobrze wiedzą, że brak dostępu do Internetu to bynajmniej nie koniec świata. Przeciwnie, to początek wspaniałej przygody – bez smartfona, bez tabletu, bez komputera, za to w doborowym towarzystwie, z głową pełną pomysłów i z uśmiechem od ucha do ucha.
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co można robić, kiedy nie działa Internet, przeczytajcie tę książkę! A jeśli nigdy się nad tym nie zastanawialiście, tym bardziej ją przeczytajcie!
32-stronicowa opowieść w ciekawej szacie graficznej w humorystyczny sposób zachęca młodszych i nieco starszych czytelników, by zastanowili się nad tym, czy przypadkiem nie spędzają w Internecie zbyt wiele czasu… To wesoła przygoda pewnej sympatycznej rodzinki, która dzięki awarii wi-fi odkrywa, że wspólne spędzanie czasu może być znacznie ciekawsze, niż surfowanie po Internecie. Zaskakująca zamiana ról w tej opowieści rozbawi dzieciaki, a rodzicom da małego pstryczka w nos. Ta książka to absolutny niezbędnik na półce każdego dziecka!

Mania klikania. Jak przeżyć dzień bez Internetu
Numer ISBN

978-83-8144-440-8

Wymiary

213x270

Oprawa

twarda

Liczba stron

40

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dmxz3
d1dmxz3
d1dmxz3
d1dmxz3