Trwa ładowanie...
d463kv8
13-09-2016 00:00

Kroniki Podziemia: Gregor i Kod Pazura

książka
Oceń jako pierwszy:
d463kv8
Kroniki Podziemia: Gregor i Kod Pazura
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Źródło:

Gregor i Botka powrócili właśnie z wyprawy w poszukiwaniu zaginionych chrupaczy. Wszyscy w Podziemiu robią, co mogą, aby Gregor nie poznał Przepowiedni Czasu. Chłopiec podejrzewa, że jest w niej coś strasznego, lecz nie wyobraża sobie, do jakiego stopnia – wizja Bartholomew Sandwicha zapowiada śmierć wojownika.

Teraz, gdy do Regalii zbliża się armia szczurów, a w mieście pozostały mama i siostry Gregora, wojownik musi odnaleźć w sobie siły, by bezpiecznie zaprowadzić rodzinę do domu i pomóc Regalianom bronić się przed olbrzymim Mortiferem i jego hordą krwiożerczych zębaczy.

Los Podziemia leży w rękach Gregora, a czas płynie. Jest kod do złamania, tajemnicza nowa księżniczka, coraz silniejsza ciemna strona Gregora oraz wojna, która ma zakończyć wszystkie konflikty.

Gregor odważnie podąża ku przeznaczeniu, pozostaje oddany rodzinie i podziemnym przyjaciołom. Nie troszczy się o swoją przyszłość, gdyż cel ma tylko jeden – ochronić rodzinę i Regalię przed zagładą w morderczej walce z zębaczami.

Jak się zakończy niezwykła podziemna przygoda Gregora? Czy proroctwa Sandwicha na pewno głoszą prawdę? Czy Gregorowi uda się ujść z życiem? Czy w Podziemiu zapanuje pokój?

Odpowiedzi na te pytania fani serii „Kroniki Podziemia” odkryją w ostatnim tomie „Gregor i Kod Pazura”. Akcja całej sagi trzyma w napięciu, dostarczając dużej dawki nie tylko adrenaliny, lecz niezwykłych przeżyć – coś, co wydaje się oczywiste, w rzeczywistości okazuje się zupełnie czymś innym. Seria „Kroniki Podziemia” wciągnie każdego młodego miłośnika fantasy.

Kroniki Podziemia: Gregor i Kod Pazura
Numer ISBN

978-83-7966-024-7

Wymiary

135x205

Gatunek

Dziecięce i młodzieżowe

Oprawa

8

Liczba stron

440

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d463kv8
d463kv8
d463kv8
d463kv8