Trwa ładowanie...
d1dd7ot
08-01-2016 00:00

Chowańce 3. Krąg życia

książka
Oceń jako pierwszy:
d1dd7ot
Chowańce 3. Krąg życia
Tytuł oryginalny

Circle of Heroes

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Chowańce, pragnąc, aby w Bezkresji zapanował pokój, wyruszają na wyprawę pełną niezwykłych przygód i potężnych niebezpieczeństw. Muszą zgromadzić grupę siedmiorga potomków najstarszych i najpotężniejszych zwierzęcych rodów w Bezkresji. Chowańce wierzą, iż dzięki temu wypełnią przepowiednię i odzyskają władzę nad Ruchomym Zamkiem. Jednakże kot Aldwyn znajduje niepokojący zwój, który każe mu wątpić w prawdziwość słów przepowiedni…

Pomimo niepewności chowańce podążają w nieznane, coraz mocniej zbliżając się do wypełnienia zadania. Jednakże ich zwycięstwo może być zagrożone przez działanie kamienia zatruwającego umysł, pochodzącego z Mostu Zdrady, a Ponure Wzgórza mogą na zawsze uwięzić waleczne zwierzęta. Jedyną nadzieją pozostaje nowoodkryty talent Aldwyna.

Wartka akcja, pomysłowe zaklęcia, pełna przygód fabuła i błyskotliwy dowcip – wyjątkowa historia, która wciąga do samego końca i ani przez chwilę nie pozwoli czytelnikowi się nudzić. „Krąg życia” to nie tylko książka fantasy, lecz doskonała pozycja ucząca najmłodszych odpowiednich postaw, jak szczerość, odwaga i lojalność. Pomimo przeciwności losu, niebezpieczeństw i groźnych potworów – dobro zwycięża.

Chowańce 3. Krąg życia
Numer ISBN

978-83-7966-016-2

Wymiary

135x205

Gatunek

Powieści i opowiadania,Dziecięce i młodzieżowe

Oprawa

1

Liczba stron

336

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dd7ot
d1dd7ot
d1dd7ot