Trwa ładowanie...
d22qmey
26-09-2023 13:20

Igrzyska śmierci. Ballada ptaków i węży - wyd. filmowe

książka
Oceń jako pierwszy:
d22qmey
Igrzyska śmierci. Ballada ptaków i węży - wyd. filmowe
Tytuł oryginalny

The Ballad Of Songbirds And Snakes

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ballada ptaków i węży- nowa, czwarta powieść, która ukazuje się w bestsellerowym cyklu Suzanne CollinsIgrzyska śmiercii stanowi prequel znanych nam wydarzeń. Tym samym cofamy się o sześćdziesiąt cztery lata, do czasu Dziesiątych Głodowych Igrzysk! Czy powieśćBallada ptaków i wężyprzyniesie odpowiedź na wiele pytań, które zadawaliśmy sobie podczas lektury trylogii?
Dziesiąte Głodowe Igrzyska rozpoczyna poranek dożynek. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skwapliwie skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora, i zdobyć sławę. Potężny niegdyś ród Snowów podupadł i niepewny los Coriolanusa zależy teraz od tego, czy zdoła on pokonać innych mentorów urokiem osobistym i sprytem.
Tyle że los nie bardzo mu sprzyja. W udziale przypadła mu dziewczyna z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Losy obojga splotą się ciasno – każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa walkę na śmierć i życie, ale poza areną zaczyna się w nim budzić współczucie… Tylko jak postępować według zasad, gdy pragnie się przetrwać za wszelką cenę?

Igrzyska śmierci. Ballada ptaków i węży - wyd. filmowe
Numer ISBN

978-83-8265-564-3

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

544

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22qmey
d22qmey
d22qmey
d22qmey