Trwa ładowanie...
d2romsn

Kreatywność S.A. Droga do prawdziwej inspiracji

książka
d2romsn
Oceń jako pierwszy:
Kreatywność S.A. Droga do prawdziwej inspiracji
Tytuł oryginalny

Creativity, Inc.: Overcoming the Unseen Forces That Stand in the Way of True Inspiration

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Kreatywność S.A. Droga do prawdziwej inspiracji
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

„Kreatywność” to książka dla menedżerów, którzy chcą poprowadzić swoich pracowników na nowe wyżyny, podręcznik dla każdego, kto dąży ku oryginalności, i pierwszy wgląd za kulisy Pixar Animation – wspólnie zajrzymy na spotkania, autopsje, narady „zespołu mózgowców" (Braintrust), podczas których powstawały jedne z najpopularniejszych filmów w historii kinematografii. W założeniu jest to książka o tym, w jaki sposób można zbudować w firmie kreatywną kulturę – ale również, jak pisze sam współzałożyciel i prezes Pixara, Ed Catmull, „wyraz idei, które według mnie pozwalają wyzwolić w nas to, co najlepsze".

Od blisko dwudziestu lat Pixar zajmuje dominującą pozycję w świecie animacji, tworząc tak wspaniałe filmy, jak trylogia „Toy Story”, „Potwory i spółka”, „Gdzie jest Nemo”, „Iniemamocni”, „Odlot” i „WALL-E”, które biły rekordy widowni i zebrały łącznie 30 Oscarów. Radość opowiadania historii, pomysłowe scenariusze, autentyczne emocje: pod wieloma względami filmy wytwórni Pixar same w sobie pokazują, czym jest kreatywność. Catmull ujawnia ideały i techniki wykorzystywane przez Pixara, które sprawiły, że wytwórnia jest dziś tak podziwiana – i zyskowna.

Przeczytaj i zainspiruj się jak zbudować wraz ze swoimi współpracownikami środowisko pracy oparte kreatywności oraz jak, poprzez odrzucenie konwencji, usprawniać procesy w firmie.

d2romsn
Kreatywność S.A. Droga do prawdziwej inspiracji
Numer ISBN

978-83-8087-255-4

Wymiary

158x233

Oprawa

miękka

Liczba stron

388

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2romsn
d2romsn
d2romsn
d2romsn
d2romsn