Trwa ładowanie...
d3nuc9w
18-08-2021 11:00

Karma. Jogin radzi, jak stać się mistrzem własnego przeznaczenia

książka
Oceń jako pierwszy:
d3nuc9w
Karma. Jogin radzi, jak stać się mistrzem własnego przeznaczenia
Tytuł oryginalny

KARMA

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czym jest karma? Większość ludzi postrzega ją jako bilans dobrych i złych czynów, myśli oraz intencji. W ich rozumieniu jest to mechanizm, który sprawia, że ostatecznie dostajemy to, na co zasługujemy. Takie nazbyt uproszczone pojmowanie karmy wywołuje nieporozumienia i utrudnia czerpanie radości z życia.

Tymczasem karma to nic innego jak działanie – twoje działanie i twoja odpowiedzialność. Nie jest jakimś zewnętrznym systemem nagrody i kary. To wewnętrzny cykl, który wytwarzasz ty sam. Gromadzenie się karmy jest zdeterminowane przez twoje intencje i sposób reagowania na to, co cię spotyka. Jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy, możesz stać się niewolnikiem własnych nieświadomych wzorców zachowania.

Sadhguru – autor książki Inżynieria wnętrza – wyjaśnia, czym karma jest i jak powstaje, a także pokazuje, jak radzić sobie w świecie pełnym wyzwań.

Karma to przystępna książka, okraszona sporą dawką humoru. Dzięki takiemu ujęciu zyskasz głębsze, bogatsze zrozumienie życia i moc kształtowania własnego przeznaczenia. Zamiast być pasażerem, staniesz się pewnym siebie kierowcą, który podąża trasą własnego przeznaczenia. Zaczniesz radośnie i mądrze żyć w zmieniającym się świecie.

Za pomocą Karmy Sadhguru bada zarówno ograniczenia, jak i możliwości ludzkiej egzystencji. To książka pełna cennych spostrzeżeń, które zapewnią ci spełnione i pomyślne życie.

– WILL SMITH

Zapomnij o tym, co wydaje ci się, że wiesz o karmie – Sadhguru pokaże ci, że nie jest ona karą za złe zachowanie, lecz narzędziem służącym transformacji i osiągnięciu mocy. Ta książka sprawi, że ponownie staniesz się panem własnego życia.

– TOM BRADY

Karma. Jogin radzi, jak stać się mistrzem własnego przeznaczenia
Numer ISBN

978-83-7579-827-2

Wymiary

152x227

Oprawa

miękka

Liczba stron

272

Język

polski

d3nuc9w

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nuc9w
d3nuc9w
d3nuc9w
d3nuc9w