Trwa ładowanie...
d31fxcn
31-01-2020 00:35

Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe Zgadywanki 3-5 lat

książka
Oceń jako pierwszy:
d31fxcn
Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe Zgadywanki 3-5 lat
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ponad 100 zagadek - wiele godzin doskonałej zabawy!

Zagadki obrazkowe - zgadywanki to świetny trening umysłu dla najmłodszych. Kolorowa, atrakcyjnie zilustrowana książeczka wspiera rozwój myślenia matematycznego i logicznego, a także wpływa na zdolność koncentracji i spostrzegawczość.

Książeczka zawiera ponad sto wciągających zabaw, takich jak odnajdywanie zależności, wyszukiwanie podobieństw i różnic, wskazywanie kolejnego elementu w ciągu czy porównywanie wielkości. Na każdej stronie odnajdują się dwa zadania, zaś na odwrocie – odpowiedzi do nich.

Zagadki obrazkowe - zgadywanki poszerzają wiedzę ogólną dziecka i są doskonałym sposobem na wspólne spędzanie wolnego czasu. Znakomicie sprawdzają się w domu, na spacerze i podczas podróży. Zostały opracowane specjalnie dla dzieci w wieku 2-4 lata przez psychologów dziecięcych, specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju małych dzieci. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej – odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.

SERIA ZAGADKI OBRAZKOWE to ilustrowane książeczki spięte śrubą, zawierające ponad 100 różnorodnych zagadek (z odpowiedziami). Rozwijają wiedzę, myślenie logiczne, pamięć i koncentrację.

Autorka zagadek: Monika Sobkowiak

Ilustracje: Ewa Brzozowska

Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe Zgadywanki 3-5 lat
Numer ISBN

978-83-66053-37-3

Wymiary

215x148

Oprawa

twarda

Liczba stron

106

Język

polski

d31fxcn

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31fxcn
d31fxcn
d31fxcn
d31fxcn